Sunday, December 28, 2014

Чи вільний час в період пошуку роботи

Часто в період незайнятості, посилаючись на наявність вільного часу, багато хто покладає на нас занадто великі очікування, просять про допомогу з повсякденними справами. Як це впливає на пошук роботи, і як краще використовувати свій час?

Коли ми працевлаштовані, часу на повсякденні життєві клопоти залишається не так вже й багато. І оточуючі це розуміють. Але як тільки, що не важливо з яких причин, ми стаємо безробітними, все обов'язково хочуть скористатися нашим вільним часом, якого, як їм здається, у нас стає занадто багато.

Більшість прохань і доручень ми навіть раді виконати, адже приємно допомогти своїм родичам або друзям. Але важливо розуміти, що насправді вільного часу у вас не так вже й багато, але ще важливіше донести це до своїх близьких. Адже щоб успішно працевлаштуватися потрібно ставитися до пошуку роботу, як до роботи, при чому не найпростішим роботі, і витрачати на це повноцінний робочий день. Складання гарного резюме , пошук вакансій , телефонні бесіди з роботодавцями , підготовка до співбесід , пошук інформації про потенційних роботодавців , спілкування з людьми, які можуть надати вам допомогу в працевлаштуванні, і т. п. віднімає дійсно багато часу і вимагає великої уваги і концентрації.

Знайти правильний баланс в цей період дуже непросто. Знадобиться безліч спроб і помилок, перш ніж знайдуться відповідні компроміси. сайт рекомендує насамперед поговорити зі своїми близькими і пояснити їм, чого ви хочете домогтися, і що для цього вам так само потрібно час, тому зовсім не все воно у вас вільний. Ви ж не сидите весь день на дивані просто чекаючи дзвінка із запрошенням на роботу. Заручитеся їх же підтримкою, нехай вони увійдуть у ваше становище, а при можливості навіть допоможуть з пошуком роботи. Але будьте обережні - стороння допомога в пошуку роботи може бути і на шкоду .

Зрозуміло, не варто повністю йти з головою в пошуки. Як би там не було, але вільного часу у вас стало дійсно більше, і проводити його потрібно з користю. Проводьте більше часу з сім'єю, займіться свої здоров'ям, змастіть нарешті ту рипучу двері. Насолоджуйтесь часом, який у вас є, не витрачайте його на переживання і поганий настрій. А правильний баланс і розподіл пріоритетів допоможуть досягти мети - знайти роботу.

Як влаштуватися на роботу без необхідної освіти

Далеко не завжди нам вдається або хочеться працювати згідно запису в дипломі. Але освіта може не тільки не відповідати вакансії - освіти може і зовсім не бути. Як же успішно працевлаштуватися в таких ситуаціях?

Здобуваючи освіту, ми сподіваємося і отримати квиток у світле майбутнє - влаштуватися на хорошу роботу. Але зовсім не завжди наші надії виправдовуються, і знайти роботу згідно освіти не вдається. Але у багатьох претендентів немає і цього «квитка». сайт підготував 6 порад, які допоможуть працевлаштуватися як з невідповідним освітою, так і зовсім без нього.
Будьте співробітником, здатним вирішувати завдання

Багато випускників вузів прочитали підручники і ввібрали всю теоретичну частину, але це не означає, що вони можуть застосувати знання на практиці. Хороший співробітник - той, хто може вирішувати робочі питання, а не просто знати шляхи їх вирішення. Покажіть себе професіоналом, який може вирішувати проблеми, наведіть приклади з професійної та особистому житті. Це допоможе витримати конкуренцію з дипломованими кандидатами. Багато питань перетинаються в різних галузях і мають спільні риси і принципи, тому, якщо ваша освіта не відповідає посаді, на яку ви претендуєте, цей спосіб так само буде корисний.
Освіта - лише один пункт серед можливих досягнень

Отримати диплом простіше, ніж стати хорошим фахівцем. Якщо ви вмієте робити свою роботу добре, то навчитеся розповідати про це. За вас цього ніхто не зробить. Хороша самопрезентація з поданням вагомих здобутків - відмінний спосіб довести роботодавцю, що ви впораєтеся з покладеними обов'язками.
Розкажіть, як ви домагаєтеся результатів

Кожен може зробити з себе професіонала самостійно і добре виконувати роботу, незалежно від диплома. Розкажіть роботодавцю, чого ви домоглися, чого навчилися самостійно, який шлях пройшли, що ви робите, щоб щодня ставати краще.
Вчіться протягом усього життя

Недолік вищої освіти завжди можна компенсувати різними тренінгами , курсами , вивчаючи спеціалізовану літературу. Таке навчання при правильному підході може дати результати кращі, ніж п'ятирічне відвідування вузу. Також слід пам'ятати, що знання мають властивість застарівати, тому вчитися потрібно на протяг всього свого життя. Тримайте себе в тонусі, і тоді ваша кандидатура буде вигідно відрізнятися від кандидатів з профільною освітою, але неактуальними знаннями.
Не надавайте цьому великого значення

Не зациклюйтеся на невідповідності або відсутність освіти. Якщо ви будете надавати цьому велике значення, тоді це дійсно стане проблемою. Акцентуйте увагу на своєму досвіді , досягненнях і знаннях. Компаніям потрібні фахівці, які можуть виконувати роботу, для них головне - досягнення цілей.
Підготуйте кілька історій успіху

Підготуйте для співбесіди кілька яскравих прикладів того, як ви успішно вирішували питання і справлялися зі складними завданнями. Історії з життя відмінно охарактеризує вас, як фахівця. Роботодавець буде знати на що ви здатні, і те, що на вас можна покластися.


Нагадаємо, що нещодавно сайт проводив опитування з метою визначити значимість диплома при працевлаштуванні. В результаті якого стало відомо, що більше 65% роботодавців більше цінують досвід і навички кандидатів.

Чому варто позбавлятися від зайвої інформації в резюме

Є багато порад, як успішно пройти співбесіду, але на нього ще потрібно потрапити. А не отримують запрошення в більшості випадків через погане резюме. Об'ємні та заплутані твори часто вже не подобаються менеджерам з персоналу.

Поширена помилка багатьох претендентів - занадто довгі резюме з надлишком інформації. Деякі кандидати прагнуть розповісти про себе, як можна більше, через що втрачається основний фокус і на передній план виходять неактуальні навички та досвід. Дуже заманливо розповісти всю історію свого життя - раптом якась дрібниця знайде відгук у серці роботодавця. сайт підготував 5 причин, чому цього робити не варто.
Стислість - сестра таланту

Довге резюме в більшості випадків вважається непрофесійним. У наші дні все цінують свій час, тому чим точніше ви передасте суть, тим краще. І тим більше ймовірність, що ваше резюме прочитають, а не кинуть на середині, так і не дочитавши до важливого місця. До того ж це свідчення, що ви вмієте сконцентруватися на головному, що цінується на будь-якій роботі.
Чим більше інформації, тим складніше її запам'ятати

Якщо ви перерахуєте всі свої професії та вміння, то є велика ймовірність, що роботодавець не запам'ятає потрібний досвід і не зрозуміє, чому саме ви йому підходите. Приділяйте увагу тим навичкам, які актуальні для конкретної вакансії.
Об'ємне резюме збиває з пантелику

Якщо ви претендуєте на позицію менеджера з продажу, то переконайте роботодавця в тому, що ви хороший продажник. Ваш досвід роботи офіс-менеджером або бухгалтером його мало цікавить. Про це краще згадати на співбесіді, а резюме залиште більш сфокусованим на головному, і тоді вас запросять на зустріч.
Ми - це те, що ми робимо

А не те, що ми говоримо. Якщо ви дійсно хочете отримати роботу, то розкажіть роботодавцю про навички, досвід і досягнення , які дійсно потрібні для конкретної роботи, а не просто розповідайте, якою ви цілеспрямований, енергійний і відповідальний співробітник.
Довге резюме схоже на розпач

Чим більше ви хочете сказати, тим більше здається, що ви не знаєте, що хочете сказати. Створюється враження, що ви намагаєтеся зачепити роботодавця хоч чим-небудь, але не можете запропонувати нічого толком.


Скласти хороше резюме не так складно, як може здатися. Головне підійти до цього процесу з усією серйозністю. Пам'ятайте, що саме резюме - ваш квиток на співбесіду, де ви вже зможете проявити себе.

10 найгірших робочих звичок

Чим довше ми знаходимося поруч з іншими людьми, тим більше знаходимо вад у їхній поведінці. Так само, як і вони в нашому. Це може чинити сильний вплив на трудове життя всередині колективу.

Кожна людина має слабкі місця в своїй поведінці. сайт зібрав 10 звичок і манер поведінки, що не припадуть до смаку вашим колегам.
Прокрастинація

Багато людей краще працюють під тиском або наглядом. Але у всіх нас різний темперамент і підхід до роботи, тому певні методи не можуть діяти на всіх однаково. Але рішення важливий завдань в останні хвилини ніколи не дасть доброго результату.

Коли ви не залишаєте собі простору для маневру, то ризикуєте зіткнутися з непередбаченими перешкодами. І ваша робота може бути виконана не в строк або вельми недбало. Всі тільки й будуть думати, чому ви не змогли розпланувати свій час правильно. Тому не варто відкладати на потім свої завдання, в надії все встигнути, і займати, чим завгодно тільки не роботою.
Недбале ставлення до електронної пошти

Електронна пошта стала чи не основним спосіб комунікацій у робочому середовищі. Не варто ставитися до неї недбало. Перевіряйте свої повідомлення перед відправкою і дотримуйтесь правил ділового листування.
Недоречне неформальне і неповажне ставлення

Керівники відповідальні за прийняття важливих рішень, але він чи вона не будуть схожі на стереотипних особистостей, про які розповідають анекдоти. Звичайно, вони такі ж люди, як і ви. Між вами можуть бути хороші дружні відносини, але важливо пам'ятати, що начальник - це начальник. Ви повинні проявляти повагу і не дозволяти собі зайвого.
Зловживання свободою

Все має бути в міру. Якщо у вашій компанії поблажливо ставляться до запізнень, то це не означає, що потрібно щодня приходити на роботу о 10 годині. А безкоштовне печиво не означає, що потрібно забирати його додому.
Звичка усуватися

Змішувати роботу й особисте життя не потрібно, але й ігнорувати різний неформальне спілкування та соціальну взаємодію з колегами теж не варто. Це допоможе вам поліпшити відносини з ними, та й вас будуть знати краще, ніж просто нікого Дівчину з третього поверху. Так що подумайте двічі, перш ніж в черговий раз відмовлятися від посиденьок після роботи або чергового корпоративу.
Постійна непунктуальність

Ви регулярно спізнюєтеся на роботу, на збори, зустрічі, не вчасно здаєте проекти? Мало хто буде довіряти людині, яка не може впоратися з часом. Таким співробітникам не варто сподіватися на загальну любов і визнання.
Відсутність гнучкості

На жаль, на роботі не можна завжди бути переможцем і робити тільки те, що хочеться вам. Якщо керівник підійде до вас із завданням, яке не зовсім вписується в зону вашої відповідальності, ви не можете просто сказати: «Мене не для цього наймали». Вас наймали, щоб ви робили роботу, і вам доведеться її робити, адже вам як і раніше платять. Звичайно, маються на увазі завдання в межах здорового глузду.
Занадто велике «Я»

Добре бути ініціативним, повним ідей та ентузіазму, але не варто бути самовпевненою вискочкою. У вас можуть бути чудові ідеї, але не вважайте їх найкращими за замовчуванням. Тільки вдумливий аналіз може розставити все по місцях. А критикувати потрібно з обережністю і тільки у справі.
Звичка лаяти компанію і керівництво

Висловлювати всю неприязнь до роботи або керівництву в соціальних мережах - не дуже гарна ідея. Інтернет - громадське місце, і всі ваші негативні висловлювання цілком можуть повернутися до вас. Скаржитися колегам на роботу теж сумнівна затія. Не кажіть їм під час перекуру, що із задоволенням пішли б на інше місце, якщо не збираєтеся цього робити.
Політиканство

Використання нечесних засобів для досягнення цілей, інтриганство, авантюризм - все це не зробить вам честі. А з поганою репутацією ви далеко не просунетеся. Ніхто не довіряє людям, які створюють проблеми. Майте це на увазі.

4 ради з виживання після втрати роботи

Втратити роботу - практично всі цього бояться. А якщо це відбудеться несподівано, то може сильно перевернути ваше життя. Іноді після звільнення дуже важко зібратися і налаштуватися на правильний лад.

Втрата роботи - це не тільки удар по бюджету, але й по самооцінці. Однак, є способи мінімізувати наслідки цієї стресової ситуації. Занепад настрою є цілком нормальним наслідком втрати роботи, але може негативно позначитися на подальшому пошуку і ритмі життя. сайт підготував поради, які допоможуть впоратися з такою неприємною ситуацією і зберегти оптимістичний настрій.
Не панікуйте

Іноді легка стривоженість може мотивувати до дії і сприяти прийняттю рішень. Але паніка тільки посилить все. Ніхто не приймає правильні рішення з відчуттям сильного стресу. Пам'ятайте про це, тримайте себе в руках і приймайте тільки вивірені рішення .
Чи не відстороняйтеся

Відпочити, подумати і минулому, намітити кар'єрні плани може бути корисно, але не варто повністю йти в себе. Чи не відстороняйтеся від близьких, від колишніх колег. Вони можуть надати саме ту підтримку, якої ви потребуєте.
Не дозволяйте негативним емоціям взяти гору

Злість, образа, смуток, страх - напевно ви відчуєте ці емоції, втративши роботу. Вони можуть просто тягнути вас на дно, не дозволяйте їм цього. З таким настроєм ви точно не знайдете собі нову роботу. Будьте сильними і впевненими у своїх силах.
Чи не прив'язуйтесь намертво до своєї зоні комфорту

Багатьох не влаштовує те, чим вони займалися раніше. Зараз ви вільні і можете спробувати щось нове, вийти зі своєї зони комфорту і ступити на нову незвідану територію, спробувати змінити сферу діяльності . Нові враження і новий досвід дозволяють нам рухатися далі. Можливо, це те, що потрібно вам саме зараз?

Saturday, December 27, 2014

5 помилок, які не можна допускати при пошуку роботи

Пошук роботи мало для кого є щасливим періодом у житті. Його можна порівняти зі стресом, а вчинки людей в стресових ситуаціях далекі від ідеалу. Тому ймовірність помилок дуже висока.

У психологічно некомфортних для себе ситуаціях люди набагато швидше втомлюються, опускають руки, більше засмучуються, частіше втрачають терпіння і, відповідно, допускають різні помилки. У період пошуку роботи багато хто відчуває психологічний спад. В економіці є термін «рецесія», що позначає фазу економічного спаду. Цим же терміном можна охарактеризувати і стан здобувачів. Період у житті у них не найпростіший, а внутрішній голос часто повторює, що «все погано», навіть якщо насправді все не так критично. сайт зібрав 5 помилок, які допускають здобувачі в такий непростий період.
Приділяти більше уваги собі, чим роботодавцеві

Звичка думати тільки про себе, про те, що може дати робота вам, а не про те, що можете ви зробити для компанії, часто буває згубна. Не тільки в період рецесії ми намагаємося робити для себе все якнайкраще, і це природно. Але в період пошуку роботи варто подумати не тільки про себе, а й про роботодавця, і саме з таким підходом йти на співбесіду. Якщо ви всім виглядом будете показувати, що робота потрібна вам, а не ви потрібні цій роботі, то великий шанс невдачі. Звичайно, роботодавець розуміє всю суть, але те, як ви себе презентуєте і позиціонуєте - дуже важливо.
Приймати відмову, як особисту образу

Давайте визнаємо, що є безліч місць, куди ви б не змогли влаштуватися на роботу. Тому відмова не потрібно приймати близько до серця. Негативний досвід потрібно використовувати на благо собі. Якщо ви не підійшли роботодавцю, то ви тепер знаєте, що потрібно поліпшити в собі, які нюанси професійної діяльності підтягнути. Образа на роботодавця не принесе нічого добре.
Зациклюватися на своєму віці

Така людська природа - зосереджуватися на своїх недоліках, але мало думати про свої сильні сторони. Молодих фахівців хвилює, що в їхньому віці практично неможливо мати великого досвіду. Старших здобувачів хвилює, що їм можуть віддати перевагу більш молодих кандидатів, або те, що вони можуть бути надкваліфіковану для якоїсь посади. Але не варто повністю зосереджуватися на своєму віці, зосередьтеся краще на своїх знаннях і навичках, які будуть корисні компанії. Продавайте те, що готові купити роботодавці, а не свій вік і страх не підійти.
Сподіватися потрапити в «яблучко» з одного пострілу

Хтось шукає роботу тільки завдяки своїм зв'язкам, хтось використовує тільки сайти з працевлаштування, хтось телефонує компанії в пошуках вакансій. Але найкращий варіант - використовувати всі можливі варіанти. Важко отримати результат, використовуючи тільки один інструмент. Розмістити резюме і чекати запрошень на роботу можна довго. Тому не варто сидіти на місці і сподіватися потрапити в «яблучко» з одного пострілу.
Йти з головою в погані новини

Так, зараз не самий райдужний період у житті. Так, багато людей втрачають роботу, і багато її шукають. Але ринок праці ніколи не зупиняється. Чи не приділяйте багато уваги поганим новинам. Звичайно, ЗМІ розкажуть, що якась компанія звільнила 20 співробітників, з більшою ймовірністю, ніж те, то інша найняла 40. У новинах будуть миготіти заголовки про кризу, поганої ситуації в країні і т. П. Все це може тільки посилити ваш настрій , і змусить опустити руки. Не беріть в голову! Тільки вперто йдучи до своєї мети, можна її досягти. Будьте впевнені в собі , насправді саме від вас залежить результат, і якщо один спосіб не спрацював - спрацює інший.

7 звичок, через які вас можуть звільнити

Ставите питанням, чому ваша кар'єра рухається так повільно, або чому премії обходять вас стороною? Можливо, ви самі в цьому винні, і помилки, які ви допускаєте, можуть навіть коштувати вам роботи.

Ринок праці - живий організм і не стоїть на місці. Усім нам потрібно підлаштовуватися під його ритм, а якщо цього не робити, то висока ймовірність піти в кінець черги. Щоб цього не сталося потрібно міняти свої підходи до роботи, стежити за тенденціями і міняти свої звички. сайт склав список з 7 звичок,
які можуть коштувати вам конкурентної переваги і навіть роботи.
Ви мовчите про свої успіхи

Ви можете чудово виконувати свої обов'язки і добиватися відмінних результатів, але якщо ніхто про це не дізнається, ймовірність підвищити репутацію, отримати премію і в цілому поліпшити свої позиції, буде дуже мала. Нехай керівництво знає про ваші досягнення. Інакше у важкі часи, коли виникне необхідність скоротити штат, вас можуть зняти з рахунків, навіть не уявляючи, кого насправді вони втрачають.
Ви приймаєте поспішні рішення

У роботі немає місця імпульсивним рішенням. Не варто відразу писати заяву на звільнення, якщо начальник чимось вас образив. Не варто приймати першу пропозицію, що поступила роботи . А в процесі роботи не робіть нічого попередньо НЕ обдумавши рішення. Які можуть бути наслідки, що можна зробити інакше? Хороші рішення рідко народжуються за пару секунд.
Ви недостатньо наполегливі

Вважаєте, що краще не створювати зайвих хвиль? Але пасивне ставлення більше шкодить кар'єрі, ніж допомагає. Вважаєте чиєсь рішення помилковим, краще вчинити по-іншому, думаєте, заслужили надбавку? Не тримайте все в собі і не намагайтеся просто відсидітися осторонь. Якщо ви жодного разу не поліпшили якусь частину проекту, яка вам здавалася недостатньо хорошою, ні разу не висловили свою аргументовану думку щодо якогось питання, а просто пускаєте все на самоплив і намагаєтеся зайвий раз не висовуватися, то чому ж саме ви корисні компанії?
У вас занадто негативне ставлення до всього

Якщо ви постійно скаржитеся на нові завдання, незадоволені поточними проектами, політикою компанії і тим, що системний адміністратор занадто довго не приходить налаштувати вам пошту, ви створюєте неприємне враження для оточуючих. Якщо з вами некомфортно працювати, то можете прощатися зі своїм місцем в компанії.
Ви брешете

Якщо вас зловлять на брехні, навіть якщо вона незначна і не може бути до кінця доведена, довіряти вам вже буде дуже складно, так само як і повернути колишній кредит довіри. Ви можете бути абсолютно чесні наступні три роки, але ту саму брехню все одно ніхто не забуде.
Ви хронічно дезорганізовані

Люди завжди звертають увагу на те, що ви робите і як ви це робите. Якщо ви сказали, що щось буде готове завтра до обіду - це має бути готове завтра до обіду. Якщо ви знаєте, що не встигнете, то не давайте порожніх обіцянок. Репутація заробляється довго, а губиться дуже швидко. Неорганізовані співробітники нікому не потрібні.
Ви не приймаєте нові технології

Ви можете відчувати себе комфортно з тими знаннями, які у вас вже є, і не потребуватимуть використання нових технологій, або навіть свідомо відкидати їх. Але вони здатні полегшити вашу роботу і зробити її більш продуктивною. Колеги, які не бояться вчиться новому і використовувати це, будуть завжди попереду вас. Наприклад, не змушуйте інших приносити вам потрібні папери, якщо можете отримати їх по електронній пошті . Інакше роботодавець задумається про необхідність в такому співробітника.

6 причин не змінювати професію

Ви повністю віддається роботі, але не відчуваєте ніякої віддачі? Поточні завдання провокують виключно головний біль? Всі ознаки говорять, що пора змінити сферу діяльності? Справедливо, але не варто поспішати.

У багатьох наставав момент, коли хотілося втекти з поточної роботи і навіть кардинально змінити сферу діяльності. Серцю, звичайно, не накажеш, але і поспішних рішень допускати не варто. А усвідомити їх поспішність, опинившись на невідомій території без необхідного досвіду і зв'язків, може бути дуже неприємно.

Це не означає, що робити це в жодному разі не можна. Якщо ви абсолютно впевнені, що перебуваєте не в тому місці і робите не ті речі, то повне перезавантаження кар'єри може вам допомогти.

Але є й альтернативні виходи, здавалося б, з безнадійних ситуацій. Перед тим, як писати заяву на звільнення, спробуйте скористатися порадами сайт , можливо, становище можна виправити.
Ви не вписується в корпоративну культуру

Якщо вас не влаштовують відносини з колегами і керівництвом, можливо, вам просто потрібно знайти компанію, корпоративна культура в якій більше відповідає вашому стилю роботи.

Приміром, якщо в компанії прийняті постійні усні уточнення і регулярні наради, то, як інтроверта, вас це може дратувати. Але це не означає, що робота вам не підходить, просто не підходить компанія.
Ви не отримуєте бажаного визнання і статусу

Якщо вам важливо звучну назву посади і фото на стіні пошани, але у вас не виходить цього домогтися, то це не означає, що потрібно міняти сферу діяльності і пускатися в пошуки більш придатної для вас. Швидше за все справа в заниженої самооцінки, а не в неправильному виборі професії. Велика залежність від чужої думки завжди створює додаткові проблеми і підвищує почуття незадоволеності. Зосередьтеся на собі, а не на тому, що думають інші.
Вам нудно на роботі

Набридло позіхати, і робота здається нудьгою смертної? Перш ніж шукати собі нове покликання, спробуйте робити свою роботу швидше і краще, попросіть більше обов'язків, почніть суміжні проекти. Це цілком допоможе вам впоратися з тугою.
Ви досягли стелі в компанії

Ви розумієте, що в компанії вам більше нікуди рости. Але якщо ви досягли стелі в одній компанії, це не означає, що в інший все буде також.

Або ж ви можете отримати додаткову освіту, пройти курси підвищення кваліфікації, і тоді можливості зростання збільшаться.
Ви хочете більше грошей

Поміняти професію, щоб заробляти більше - звучить заманливо. Але пам'ятайте, що починаючи з нуля, вам доведеться спуститися на пару зарплатних сходинок вниз. І знадобиться значний час, щоб домогтися потрібних результатів. Може простіше підвищити свій поточний рівень і боротися за великі цифри на знайомій території?
Ви допустили велику помилку

Вас звільнили через серйозної помилки, яку ви здійснили? Тепер вас цілком може переслідувати страх і збентеження при працевлаштуванні в іншу компанію, але в цій же сфері. Аж до того, що ви вирішите кардинально змінити професію.

Помилки трапляються у всіх , навіть у крутих професіоналів своєї справи. Краще витягти з неї користь і зробити правильні висновки, чим все життя звинувачувати себе.

5 способів підвищити організованість

Продуктивність роботи і репутація безпосередньо залежать від вашої організованості. Забути про зустріч або втратити важливий телефонний номер - це завжди недоречно, і це точно не додасть вам професіоналізму.

«Я випадково викинув папірець з вашою адресою», «Хіба ми на сьогодні домовлялися», - навіть якщо ви скажете ці та подібні фрази тільки подумки, уникнувши загальної уваги, навряд чи це врятує ситуацію.

Організованість допоможе довести будь справу до кінця і в строк. Тому сайт підготував 5 простих порад, які допоможуть вам бути більш організованими в роботі, всього лише навівши порядок на робочому місці.
Позбавляйтеся від сміття

Викидайте речі, які не використовуєте тривалий термін. Навіщо їм займати місце і мішатися з чимось корисним? У вас в столі лежить фінансовий звіт за 2010 рік? Приберіть його звідти, раптом під нього сховається роздруківка презентації, яку ви повинні провести в п'ятницю. Все нове і актуальне має бути на виду, все старе - в урні або в далекому архіві.
По полицях

Зберігати всі упереміш - дуже погана звичка. Якщо ви не можете щось викинути, то хоча б розсортуйте та впорядку це. Торішні звіти - в одну папку, свіжі - в іншу. А потім приберіть все неактуальне зі свого столу. До того ж це наведе порядок не тільки на вашому столі, у вашому комп'ютері або в вашому кабінеті, а й у вашій голові.
Порядок за списком завдань

Не відкладайте «прибирання», вона повинна збігатися з завершеними етапами з вашого списку завдань. Цей рахунок за проектом оплачений? Приберіть його в потрібне місце, а не залишайте бовтатися з однієї пачки паперів в іншу або стрибати по різних сторонах і скриньках вашого столу.
Зберігайте чистоту

Навели порядок на столі? Не думайте, що на цьому все зроблено, потрібно цю чистоту ще й зберегти. Це найвірніший спосіб уникнути повторної «чистки». З кожною новою папірцем потрібно розбиратися відразу, інакше вони не перестануть накопичуватися. Це ж правило відноситься і до електронної пошти. Якщо ви можете зараз відповісти на лист - зробіть це, чи ваша папка «Вхідні» перетвориться на звалище, і ви легко забудете про важливе повідомленні.
Використовуйте технології з розумом

Зберігайте номери і адреси в комп'ютері і телефоні, використовуйте онлайн органайзери, отримати дані з яких можна з будь-якого пристрою. Ваш календар, адресна книга, списки справ і багато іншого завжди будуть під рукою, а не на якийсь записці, яка незрозуміло куди поділася. До того ж папір не може відправляти вам нагадування про зустрічі та термінах. Такі інструменти допоможуть заощаджувати час і бути зібраними.

Який стиль пошуку роботи ваш?

Коли справа доходить до пошуку роботи, деякі аналізують кожен свій крок, інші навіть не можуть пригадати куди вони відправляли резюме. У кожного здобувача свій стиль, і знаючи його, завжди можна щось поліпшити.

сайт зібрав загальні риси шукачів та об'єднав їх в чотири стилі пошуку роботи. Дізнайтеся, який стиль найбільш точно відображає вас, і що ви можете поліпшити в ньому, щоб підвищити шанси на працевлаштування.
Діячі

Любіть випробування, і стресові ситуації вам байдуже? Продовжуєте намагатися, навіть якщо вам сказали «ні»? Швидше за все, ви - «діяч». Люди з таким стилем пошуку роботи люблять діяти напористо і не кидають задачу, поки вона повністю не буде завершена.

В процесі пошуку роботи:

    Вміють продавати себе, дуже активні, люблять спілкування, знають, як розповісти про свої навички та досягнення .
    Воліють активний пошук, наприклад, прямі дзвінки роботодавцям.
    Як правило, нетерплячі.
    Можуть забувати, що потрібно уважно слухати інтерв'юера, а не тільки розповідати про себе.

Як поліпшити стратегію пошуку роботи:

    Навчитися розуміти, коли самовпевненість може нашкодити.
    Ретельніше обдумувати рішення, перш ніж діяти.
    Навчитися бути терплячими.
    Структурувати свої досягнення, щоб їх було простіше донести до роботодавця.
    Зробити чудовою резюме, а не покладатися лише на свої навички комунікації.

Стратеги

«Стратеги», як правило, добре організовані, люблять планування, не бояться рутинної роботи і не дуже люблять бути у всіх на виду. Вони добре і планомірно виконують поставлені завдання, часто без всякої показухи і надмірного ентузіазму. Бояться великих змін, а в стабільною і передбачуваною обстановці почувають себе чудово. Доброзичливі, чуйні і жадають успіху.

В процесі пошуку роботи:

    Зберігають спокій і з легкістю приймають відмову.
    Чуйні, привітні та уважні слухачі.
    Часто страждають від нестачі впевненості в собі.
    Рідко використовують більш активні способи працевлаштування, наприклад, дзвінки роботодавцям і пошук допомоги з боку друзів і знайомих.

Як поліпшити стратегію пошуку роботи:

    Стати більш наполегливими.
    Не приймати відразу «ні» в якості остаточної відповіді.
    Більше діяти після ретельної підготовки, а не думати, що тільки її і буде достатньо.
    Не боятися здатися нав'язливими, частіше контактувати з роботодавцями.

Ентузіасти

Заповзятливі любителі ризику, завжди сповнені ентузіазму, але часто потребують допомоги, щоб направити свою енергію в потрібне русло. «Ентузіасти» добре ладнають майже з кожним, люблять різноманітні завдання і добре сприймають зміни.

В процесі пошуку роботи:

    Готові використовувати будь-які способи пошуку роботи і навіть винаходити свої.
    Іноді відчувають труднощі через те, що можуть бути надто імпульсивні.
    Комунікабельні, але можуть погано викладати свої думки на папері. Співбесіда з ними може проходити успішно, але резюме залишає бажати кращого.

Як поліпшити стратегію пошуку роботи:

    Навчитися бути менш імпульсивними.
    Цінувати значення резюме і супровідного листа .
    Не сприймати критику і відмови занадто близько до серця.
    Бути більш уважними до деталей.

Мислителі

«Мислителі» ретельно обмірковують кожен крок, завжди в пошуках логіки і раціональності. Перфекціоністи у всьому, витрачають багато сил для досягнення цілей, щоб вони вийшли саме такими, якими замислювалися. Схильні настільки занурюватися в деталі, що втрачають уявлення загальної картини.

В процесі пошуку роботи:

    Зазвичай воліють традиційні способи пошуку роботи.
    Мають чудове резюме, відмінно пишуть супровідні листи і дуже ретельно готуються до співбесіди .
    Як правило, схильні приділяти занадто багато уваги не надто важливим дрібницям, через що втрачають час.

Як поліпшити стратегію пошуку роботи:

    Більше покладатися на інстинкти, а не на логіку.
    Бути не настільки критичними до всього.
    Бути більш гнучкими.
    Проявляти більше завзяття та наполегливості в спілкуванні з роботодавцями.
    Менше заглиблюватися в деталі, навчитися дивитися на загальну картину з боку.

Friday, December 26, 2014

6 жорстоких істин, які зроблять вас краще

Ця стаття виб'є у вас ґрунт з-під ніг і змусить вашу голову працювати.
Зрозумійте вже, нарешті, дещо важливе у своєму житті.

Можете не читати далі, якщо ваша кар'єра йде в гору, вас захоплює власне життя, і у вас щасливі відносини. Гарного дня тобі, друже, ця стаття не для тебе, ми всі тобою пишаємося.

Що стосується інших, то я хочу, щоб ви дещо спробували: назвіть п'ять вражаючих фактів про себе. Запишіть їх або просто викрикуючи на всю кімнату. Якщо виникли труднощі, стаття для вас, і вона вас, чорт забирай, вибесіл.
№ 6. Мир хвилює тільки те, що він може отримати від вас

Давайте припустимо, що людину, яку ви любите більше всього на світі, тільки що підстрелили. Лежить на вулиці, стікаючи кров'ю і кричачи. Підходить хлопець і каже вам «Відійди». Він оглядає рану вашого улюбленого і дістає складаний ножик - збирається оперувати прямо на вулиці.

Ви питаєте: «Ти лікар?»

Він відповідає: «Ні».

Ви говорите: «Але ти ж знаєш, що робиш, так?»

У цей момент хлопець виходить з себе. Він каже, що він хороший, чесний, що він завжди приходить вчасно. Він повідомляє, що він відмінний син, його життя повне захоплюючих хобі, і ще він пишається тим, що ніколи не лається матом.

Ви збентежені: «Яке гребаной значення має це все, коли моя любов лежить тут і спливає кров'ю! Мені потрібен хтось, хто знає, як оперувати вогнепальні поранення! Ти можеш чи ні ?! »

І тепер хлопець починає агітувати - чого ти такий поверхневий і егоїстичний? Тебе що? Не хвилюють всі ці його відмінні якості? Ти не чув, що він сказав тобі, що він завжди пам'ятає день народження своєї дівчини? І в світлі всіх цих крутих штук, невже дійсно має значення, чи вміє він оперувати?

У цей момент ви схопитеся, хапайте його своїми закривавленими руками за плечі, струсоне і заорете: «Так, нічого з цього лайна не має значення, бо це особлива ситуація, і мені потрібен хтось, хто може зупинити кровотечу, ти хворий траханий ублюдок ».

І ось вона, моя жахлива річ про дорослому світі: Ви в точно такій же ситуації кожен окремо взятий день. І ви на місці того хлопця з складаним ножем, а суспільство - закінчується кров'ю жертва стрілянини.

Якщо ви хочете знати, чому суспільство, схоже, вас уникає, або чому вас не поважають, так це тому що суспільство повно людей, яким щось потрібно. Їм потрібні побудовані будинки, їм потрібна їжа, їм потрібні розваги, їм потрібні задовільні сексуальні зв'язки. А ви прибули на місце надзвичайної ситуації з складаним ножиком в руках, просто в силу свого народження - в момент, коли ви приходите в цей світ, ви стаєте частиною системи, розробленої строго для того, щоб прислухатися до потреб людей.

Або ви заморочити на завданні «прислухатися до потреб людей» і заробите унікальний набір навичок, або світ випнет вас під зад. І неважливо, наскільки ви добрі, щедрі і ввічливі. Ви будете бідні, ви будете самотні, вас виставлять на мороз.

Це здається жорстоким, примітивним або матеріалістичним? Як щодо любові і доброти - невже вони нічого не значать? Звичайно, значать. До тих пір поки вони - наслідок того, що ви робите людям щось, що вони не можуть отримати в іншому місці.
№ 5. Хіппі помилялися

Ось найбільша сцена в історії кіно. Це знаменита мова Алека Болдуїна з кіношедевра Glengarry Glenn Ross («Американці» в російській перекладі). Персонаж Болдуїна - ви приймаєте його за лиходія - звертається до кімнаті, повної хлопців, і рве їм дупи на британський прапор, повідомляючи, що вони всі будуть звільнені, якщо не виконають план продажів:

«Хороший хлопець? Мене не хвилює. Відмінний батько? Та пішов ти! Іди додому і грай зі своїми діточками. Якщо ти хочеш працювати тут, виконуй план ».

Це грубо, жорстко і межує з соціопатією, але крім того це чесне і точний вираз того, що чекає від тебе світ. Різниця лише в тому, що в реальному світі люди вважають, що не можна так з тобою розмовляти, і вирішують, що куди краще просто дозволити тобі продовжувати цю лажу.

Ця сцена з фільму змінила моє життя. Алека Болдуїна номінували на Оскар за цей фільм - при тому, що це єдина сцена з ним. Як помітили розумні люди, геніальність цієї промови в тому, що половина глядачів думає «Вау, цікаво, як це, коли у тебе начальник така скотина?», А друга половина думає «Чорт візьми, так! Ідіть і працюйте! »

Якби ви були в тій кімнаті, деякі з вас сприйняли б це як робочий процес, але в будь-якому випадку наповнилися б енергією послання, радо приймаючи прокляття, «цей хлопець офігітелен!»; тоді як деякі з вас сприйняли б це на свій рахунок, цей хлопець - покидьок, він не має права так зі мною розмовляти. Або ж - стандартний маневр, коли нарцисизм стикається з більшою силою - тихо обурювалися б, фантазуючи про те, щоб знайти інформацію, яка виставила б боса в негативному світлі.

Різниця двох позицій - образа проти мотивації - багато в чому визначає, досягнете успіху ви в цьому світі чи ні. Багато людей хочуть відповідати висловом Тайлера Дердена з «Бійцівського Клубу»: «Ти - це не твоя робота».

Але взагалі, звичайно, ви зовсім виразно - ваша робота. Так, ваша «робота» і те, що ви вкладаєте в поняття працевлаштування, можуть бути різними речами, але в обох випадках ви представляєте собою суму ваших корисних навичок, не більше того. Наприклад, бути матір'ю - це робота, яка вимагає певних навичок. Це щось, що людина може робити, щоб приносити користь іншим членам суспільства. Чи не помиляйтеся: Ваша «робота» - користь, яку ви приносите іншим людям - це все, що ви є.

З цієї причини хірургів поважають більше, ніж комедійних письменників. З цієї причини механіків поважають більше безробітних хіпстера. Це причина, по якій ваша робота стане вашою етикеткою, якщо факт вашої смерті потрапить в новини - «Захисник Національної футбольної ліги покінчив життя самогубством». Тайлер сказав «Ти - не твоя робота», але він також заснував успішну компанію з виробництва мила і став на чолі міжнародного соціального і політичного руху. Він повністю був своєю роботою.

Або подумайте про це так: Компанія Chick-fil-A відкрито виступила проти гей-шлюбів. Але незважаючи на протести, компанія продовжувала продавати мільйони сендвічів кожен день. Не тому що Штати були згодні з ними, але тому що вони відмінно роблять свої смачні сендвічі. І це все, що має значення.

Вам зовсім не обов'язково повинно це подобатися. Мені от не подобається, коли на мій день народження йде дощ, але він все одно йде. Хмари сформувалися, дощ трапився. У людей є потреби, і через них вони оцінюють людей, які їм зустрічаються. Це прості механізми всесвіту, і вони не відповідають нашим бажанням.

Якщо ви зараз протестуєте, кажучи, що ви не невеликий капіталіст і матеріаліст, що ви не згодні з тим, що гроші - це все, я запитаю тільки одне: Хто сказав хоч слово про гроші? Ви втрачаєте щось важливіше.
№ 4. Те, що ви робите, не зобов'язана приносити гроші, воно повинно приносити користь людям

Давайте я наведу приклад не про гроші, з яким ви не зможете посперечатися. Я читаю кілька дюжин історій в рік від зневірених одиноких хлопців. Ці хлопці обурюються, що жінки не хочуть бути з ними, незважаючи на те, що вони самі милі в світі. Я можу пояснити, що не так з таким набором уявних установок, але Алек Болдуін знову зробить це куди краще за мене .

У цьому випадку Болдуін грає роль привабливих жінок. Вони, звичайно, не говорять так прямо і різко - суспільство вчить нас не бути чесними з людьми - але суть та ж. «Хороший хлопець? Кого це хвилює? Якщо ти хочеш працювати тут, виконуй план ».

«Що? Ти кажеш, що у мене не буде гарною дівчата до тих пір, поки у мене не буде хорошої зарплати і купи грошей? »

Ні, твій мозок перестрибує до такого висновку, щоб у тебе було виправдання не брати до уваги будь-якого, хто з тобою не згоден, тому що він просто поверховий і егоїстичний. Я питаю, що ти пропонуєш? Ти розумний? Кумедний? Цікавий? Талановитий? Амбіційний? Креативний? Ок, а що ти робиш, щоб продемонструвати ці свої якості світові? Не говори, що ти хороший хлопець - цього недостатньо. У гарненьких дівчат є хлопці, які милі з ними 36 разів на дню. Пацієнт спливає кров'ю на вулиці. Ти знаєш, як його прооперувати чи ні?
«Ну, я не сексист, що не расист, не жадібний, не жорстока! Не такий, як інші сволочі! »

Вибач, я знаю, що це важко вислухати, але якщо все, що ти можеш робити, це список недоліків, яких у тебе немає, тоді відійди на хрін від пацієнта. Он той дотепний красунчик з багатообіцяючою кар'єрою готовий оперувати.

Це розбило тобі серце? Окей, і що тепер? Ти збираєшся хандрити з цього приводу або підеш вчитися на хірурга? Залежить від тебе, але не скаржся, що дівчатка западають на покидьків; вони западають на покидьків, тому що у цих покидьків є що їм запропонувати. «Але я добре вмію слухати!» Так? Тому що ти хочеш сидіти тихо замість того, щоб отримати шанс бути в близькості з гарненькою дівчиною (і проводити кожну секунду в мріях про те, наскільки м'яка у неї шкіра)? А тепер уяви собі, що в житті цієї дівчини є інший хлопець, який вміє слухати, а ще він грає на гітарі.

Говорити, що ти хороший хлопець - все одно що бути рестораном, який продає не різні страви, а просто «їжу, яка вас не отруїть». Ти як новий фільм з назвою «Кіно англійською» і слоганом «Акторів добре видно».

Я думаю, що саме з цієї причини ти можеш бути «хорошим хлопцем» і все ще відчувати себе жахливо, думаючи про себе. А саме ...
№ 3. Ти ненавидиш себе, тому що ти нічого не робиш

«І що? Ти кажеш, що я повинен прочитати книгу про те, як знайти дівчину? »

Так, але тільки якщо крок перший в цій книзі «Станьте тією людиною, поряд з яким дівчата хочуть бути».

Цей крок завжди опускається. Завжди «Як мені знайти роботу?», А не «Як мені стати тією людиною, про який мріють роботодавці?» Завжди «Як зробити так, щоб я сподобався красивим дівчатам?», А не «Як мені стати тим, хто подобається гарним дівчатам ? ». Бачите, це все тому що другі питання скоріше всього зажадають від вас зав'язати з багатьма з ваших улюблених хобі, приділяти більше уваги зовнішньому вигляду, і бог знає, що ще. Можливо, вам навіть доведеться змінити вашу особистість.

«Але чому я не можу знайти когось, хто полюбить мене такого, який я є?», Питаєш ти. Відповідь: Тому що людям багато чого потрібно. Жертва спливає кров'ю, і все, що ти можеш робити, це дивитися і страждати, що немає в світі вогнепальних поранень, які лікуються самі по собі.

Ось ще одне відео . Що зупиняє вас від того, щоб начепити труселя і плащ, вискочити на сцену і розмахувати пенісом на людях? Цей хлопець знає секрет перемоги в людському житті: зробити щось ... краще ніж не зробити цього.

«Але я не в усьому хороший!». Що ж, у мене гарні новини - достатній час на повторення, і ви зможете бути недурні у всьому. Я був самим дерьмово письменником, коли був підлітком. Я став трохи краще в 25. І поки я відчайдушно провалював свою кар'єру, я писав у вільний час вісім років поспіль, за статтею на тиждень, перш ніж почав отримувати за це гроші. Мені знадобилося 13 років, щоб стати досить хорошим письменником і потрапити в список бестселерів New York Times. Мені знадобилося 20 000 годин практики, щоб відшліфувати мої дерьмовое тексти.

Не подобається перспектива витрачати весь свій час на отримання навичок? Що ж, у мене є хороші новини і погані новини. Хороші - подібна самовіддана практика допоможе вам вийти зі своєї шкаралупи - я пережив роки нудною офісної роботи, тому що я знав, що я отримую унікальні навички на стороні. Люди кидають справу на півдорозі, бо результати видно не відразу, тому що вони не можуть уявити собі, що процес - це і є результат.

Погані новини - у вас немає вибору. Якщо ви хочете працювати тут, виконуйте план.

На мою неекспертні думку, ви ненавидите себе не через низького рівня самоповаги, не тому що люди до вас жорстокі. Ви ненавидите себе, тому що ви нічого не робите. Навіть ви не можете «любити себе таким, яким ви є» - ось чому ви нещасні і шлете мені приватні повідомлення, запитуючи, що ви повинні зробити зі своїм життям.

Вирішіть задачку: Скільки часу ви витрачаєте на споживчі штуки, зроблені іншими людьми (телек, музика, відеоігри, сайти), замість того, щоб робити щось своє? Тільки це додає цінності вашому існуванню.

І якщо вам не подобається чути це, якщо ви відповідаєте фразі «Важливо тільки те, що всередині вас», яку почули в дитинстві, то я можу сказати вам одне ...
№ 2. Те, що всередині вас, важливо, тільки якщо воно змушує вас щось робити

Оскільки я в цьому бізнесі, я знаю купу честолюбних авторів. Вони думають про себе, що вони письменники, вони представляються так на вечірках, вони усвідомлюють це глибоко всередині себе, у них письменницькі серця. Єдине, що вони упускають - де насправді їх чортові твору.

Але насправді має це значення? Написане - все, що важливо, для визначення того, хто є письменником, а хто ні?

Заради Господньої любові, так.

Це загальний прийом захисту від усього, про що я говорив вище і давно, і від будь-якого голосу критики у вашому житті. Це та штука, яку говорить нам наше его, щоб уберегти нас від важкої роботи над собою: «Я знаю, що всередині я хороша людина». Може бути також сформульовано як «Я знаю, хто я є» і «Я просто повинен бути собою».

Не зрозумійте мене неправильно; ви всередині - все. Хлопець, який побудував будинок для своєї родини з нуля і з підручних матеріалів, зробив це тому що він такий всередині. Будь поганий вчинок, який ви здійснили, почався з поганого імпульсу, якась думка рикошетом всередині вашого черепа до тих пір, поки ви не були змушені це зробити. І будь-який хороший вчинок робиться за тим же принципом. «Хто ви всередині» - це метафоричний гній, на якому ростуть ваші фрукти.

І ось, що кожен повинен знати. І те, що багато з вас не можуть прийняти:

«Ви - це фрукт і нічого більше».

Нікого не хвилює ваш гній. «Хто ви всередині» не має ніякого значення у відриві від того, що ви робите для інших людей.

Усередині ви маєте величезне співчуття до бідних. Відмінно. Результатом цього співчуття стали якісь дії з цього приводу? Чуєте ви про який-небудь жахливої трагедії та говорите при цьому «О, бідні діти. Передайте їм, що я думаю про них »? Ідіть нахрен, якщо це так - з'ясуєте, що їм потрібно, і допоможіть. Сто мільйонів чоловік подивилося відео Kony, віртуально всі вони думали про тих бідних африканських дітей. Але що зробило це суспільство з цих думок? Чортове лайно. Діти вмирають кожен день через те, що мільйони нас говорять собі, що переживати - це так само добре, як і робити. Це внутрішній механізм, контрольований ледачою частиною нашого мозку, оберігає нас від реальних дій.

Скільки з вас зараз ходить колами і твердить «Вона / він неодмінно полюбив би мене, якби тільки знала / знав, який я цікава людина!» Правда? А як усі ці ваші цікаві думки та ідеї могли б самостійно передати себе світові? Або вони повинні стати причиною дій? Якби дівчина чи хлопець вашої мрії знімали б вас прихованою камерою протягом місяця, були б вони вражені потім побаченим? Пам'ятайте, вони не читають думок, вони можуть тільки бачити. Захотіли б вони стати частиною вашого життя?

Все, про що я прошу вас, це застосовувати до себе ті ж стандарти, які ви застосовуєте до інших. У вас напевно є дратівливий друг-християнин, вся допомога якого зводиться до «я помолюся за них». Це не зводить вас з розуму? Я не коментую зараз, працюють молитви чи ні, але це не змінює факту, що ця людина вибрав той вид допомоги, який не вимагає від нього відривати дупу від дивана. Такі люди утримуються від будь-якого зла, їх помисли чисті, їх внутрішній гній чистий настільки, наскільки це можливо, але які фрукти на ньому виростуть? І вони повинні розуміти це краще, ніж хто б то не було - я вкрав фруктову метафору з Біблії. Ісус повторював щось на зразок «дерево судять по його плодам» знову, і знову, і знову. Ісус ніколи не говорив «Якщо ви хочете тут працювати, виконуйте план». Ні, він говорив «Кожне дерево, що не дає хороших плодів, слід зрубати і кинути у вогонь» (Євангеліє від Матвія).

Люди недобре реагують, коли їм говорять такі речі. Як і менеджери з фільму недобре реагували на слова Алека Болдуїна про те, що їм слід нарешті відростити яйця або змінити роботу на чистильників взуття. Що і приводить нас до фінального пункту ...
№ 1. Все всередині вас буде боротися з розвитком

Людський розум - це диво, і ви ніколи не побачите його роботу краще, ніж в той момент, коли він бореться проти очевидних свідчень про необхідність змін. Ваша психіка обладнана механізмами захисту, розробленими для відстрілу всього, що може зрушити з місця якісь речі всередині вас - запитайте будь-якого наркомана.

Навіть зараз деякі з вас читають це і відчувають, як мозок автоматично бомбардує прочитане і вимагає не приймати це. З власного досвіду можу сказати, що бомбардування можуть проходити у формі:

- Навмисне розуміння будь-якої критики як образи

«Хто він, щоб називати мене ледачим і марним! Хороша людина не став би так зі мною розмовляти! Він написав все це просто, щоб відчути свою перевагу наді мною, щоб я дерьмово відчував себе! І я це так не залишу, я зрівняв рахунок! »

- Зосередження на тому, хто говорить, а не на тому, що говорять

«Хто ВІН такий, щоб говорити МЕНІ, як мені жити! Ой, подивіться на нього, який він великий і сильний! А насправді черговий дебільний графоман з мережі! Піду і накопаю на нього що-небудь, що переконає мене в тому, що він тупий! Такий претензійний, що мене нудить! Я бачив його старе реп-відео на YouTube, і його рими - відстій! »

- Зосередження на тоні повідомлення, а не на його утриманні

«Я перерву все, поки не знайду жарт, який звучить образливо, будучи висмикнутою з контексту, а потім буду говорити і думати тільки про неї! Я чув, що одне образливе слово може поховати цілу книгу! »

- Редагування своєї власної історії

«Все не так уже й погано! Я знаю, що я намагався покінчити життя самогубством минулого місяця, але тепер мені вже краще! Цілком імовірно, що якщо я продовжу в тому ж дусі, все врешті-решт спрацює саме! Я візьму велику паузу, і продовжу проявляти інтерес до тієї дівчини, так що в підсумку вона сама прийде! »

- Впевненість, що будь-яка зміна себе - це зрада справжнього себе

«Ага, тобто я повинен закинути всі свої комікси і замість цього орати по 6 годин на день в спортзалі? І користуватися автозагаром як всі ці придурки з телешоу? Тому що це єдина альтернатива ».

І так далі. Пам'ятайте, страждання - це зручно. Ось чому багато людей віддають перевагу саме їх. Щастя вимагає зусиль.

І сміливості. Неймовірно зручно знати, що якщо ти нічого не створиш в цьому житті, то ніхто не зможе напасти на те, що ти створив.

Наскільки простіше просто сидіти на дупі і критикувати те, що створюють інші. Кіно дурне. Ось ця парочка дітей погано вихована. Відносини цієї пари загрузли в плутанині. Цей багач невеликий як людина. Той ресторан - відстій. Цей інтернет-письменник - кретин. Я краще залишу під його роботою коментар, в якому вимагатиму від сайту, щоб його звільнили. Бачите, я щось створив.

А, почекайте, я забув про це згадати? Так, все, що б ви не намагалися побудувати або створити - будь то вірш, новий навик, нові відносини - ви негайно виявите себе оточеними «несоздателямі», лають те, що ви зробили. Може бути за вашою спиною, але вони будуть це робити. Ваші п'яні друзі будуть проти вашої тверезості. Ваші товсті друзі не захочуть, щоб ви почали новий фітнес-режим. Ваші безробітні друзі не захочуть бачити ваше занурення в кар'єру.

Пам'ятайте, вони просто висловлюють свої власні страхи, з тих пір як обсіраніе роботи інших людей стало ще одним виправданням для байдикування. «Чому я повинен створювати щось, якщо те, що створюють інші, відстій? Я б уже написав роман, але я збираюся почекати чогось хорошого, я не хочу писати чергові «Сутінки»! І доки він нічого не виробляє, він досконалий і далекий від докорів. І навіть якщо він зробить що-небудь, він переконається, що зробив це з окремою іронією. Він зробить це навмисне погано, щоб усім було ясно, що це не справжня спроба. Що справжня спроба буде неймовірною. Не як те лайно, яке ви робите.

Усі коментарі зводяться до одного: «Перестаньте творити. Це відрізняється від того, що зробив би я, а увага, яку ви отримуєте, змушує мене переживати за себе ».

Не будьте такою людиною. Якщо ви така людина, то не будьте їм більше. Це те, через що люди вас ненавидять. Це те, через що ви ненавидите себе.

Так що щодо такого: один рік. Кінець 2013 року - наш дедлайн. Або рік з того моменту, коли би ви це не прочитали. Поки інші люди говорять «Цього року я скину 15 кілограм», я пропоную дати обіцянку зробити гребаной «що-небудь» - додати будь-який навик, будь-яке поліпшення вашого людського інструментарію. І робити це досить добре, щоб справити враження на людей. Не питайте мене, що саме - рис, виберіть що-небудь рандомноє з того, що ви не знаєте. Запишіться на карате, на бальні танці, на гончарне майстерність. Вивчитеся піч. Побудуйте шпаківню. Навчіться робити масаж. Вивчіть мову програмування. Зніміть порно. Стати супергероєм і боріться зі злочинністю. Почніть відеоблог на YouTube.

Ключовий момент тут, що я не хочу, щоб ви зосереджувалися на чомусь глобальному, що ви хочете, щоб з вами сталося («Я зароблю купу грошей ...»). Я хочу, щоб ви сконцентрувалися на тому, щоб дати собі навик, який зробить вас ще більш цікавим і цінним для інших людей.

«У мене немає грошей, щоб заплатити за кулінарні курси». Тоді погуглити «Як готувати». Чорт забирай, ви зобов'язані вбити всі ці відмазки. Або вони вб'ють вас.

Вам нема чого втрачати, а світ потребує вас.

Як пояснити, що вас звільнили з попередньої роботи

Ми міняємо місця роботи з різних причин, і на будь-якій співбесіді інтерв'юер обов'язково поцікавиться про причини звільнення з попереднього місця. Це далеко не найпростіше питання, особливо якщо ви пішли не за власним бажанням.

Втрата роботи у зв'язку із закриттям компанії не викличе багато питань, але що якщо вас звільнили через погані результатів роботи, серйозної помилки або через розбіжності з колегами або керівництвом? Розповісти про причину звільнення не за власним бажанням і зберегти хороші шанси на працевлаштування - та ще задачка. сайт підготував 3 ради, які допоможуть найкращим чином вийти з такої непростої ситуації.
Не уникайте відповідальності

Роботодавці розуміють, що ідеальних співробітників не буває. Тим не менш, вони очікують, що ви як мінімум прагнете до цього. Від помилок ніхто не застрахований , і якщо вам трапилося зробити велику помилку, то перш за все з цього потрібно зробити необхідні висновки. Помилки дають нам досвід, а їх аналіз - знання, як такого більше не допустити. Розкажіть, чому ви навчилися, що необхідно робити або не робити, щоб нічого подібного не траплялося. Співробітник здатний до аналізу, який готовий визнати свою помилку, щоб уникнути її повторення, викликає повагу і довіру.
Не виправдовує і не звинувачуйте інших

Коли ви намагаєтеся розділити провину з кимось ще, виправдовуєте свої дії, складається враження, що ви просто не зрозуміли, що зробили не так. А значить є велика ймовірність повторення ситуації. Зосередьтеся на собі, на те, як ви подолали неприємна подія і на досвіді, який ви отримали.
Скажіть, чому ви будете цінним співробітником

Вам потрібно пояснити потенційному роботодавцю, що ви стали краще як фахівець і людина. Що ситуація, через яку ви були звільнені зробила вас таким. І тепер дана компанія отримає співробітника, який буде робити все можливе, щоб перевершити всі очікування.

Як ми шкодимо самі собі при пошуку роботи

Пошук роботи завжди ускладнюється різними проблемами, перешкодами і високою конкуренцією. Але для мільйонів людей, які шукають роботу по всьому світу, найбільшою перешкодою є вони самі.

Багато шукачі самі ставлять собі палиці в колеса. Але ми люди, і нам властиво помилятися. У цьому немає нічого жахливого, головне - знаходити свої помилки, навчитися і намагатися їх виправляти.

Визнати свою помилку - перший крок на шляху до її виправлення. Однак, люди неохоче визнають свою неправоту, переконуючи себе в зворотному. Визначити свій промах і зізнатися в цьому буває ще тим психологічним випробуванням. сайт підготував 3 поширені помилки, які роблять здобувачі, але часто не можуть їх визнати, і способи вирішення цих проблем.
Відсутність посидючості

Іншими словами, вам не вдається зосередитися на конкретній задачі. Ви тільки сіли за комп'ютер, щоб проаналізувати і поліпшити своє резюме, але раптом вирішили перевірити оновлення в соціальних мережах, згадали, що вже 10 хвилин не перевіряли пошту, раптом вас зацікавили останні світові новини, з'явилася жага подивитися смішні картинки та відео? І ось уже пройшло 2 години, а ви так і не приступили до основного завдання. Не турбуйтеся, це трапляється з кращими з нас.

Деякі люди краще працюють під тиском, а отримавши свободу дій, не можуть ні до чого повноцінно приступити. Відкладаючи справи, ми завжди переконуємо себе, що ще повно часу і обов'язково все встигну. Але, на жаль, це не так. І тим більше це не так в пошуку роботи .

Як виправити: Перш за все, ставитеся до пошуку роботи, як до роботи. Кожне завдання вимагає своєчасного виконання. Щоб не відволікатися під час їх виконання, візьміть за правило і плануйте перерви для відпочинку. Наприклад, 40 хвилин працюєте, а потім 20 хвилин відпочиваєте. Цього цілком може вистачити, щоб приготувати собі чашку чаю, почитати новини і перекинутися з друзями парою слів в соціальних мережах. А по закінченню цього часу знову беріться за роботу, перерва була немаленьким, так що ніяких відмовок бути не може. Такі перерви допоможуть вам відпочити, втамувати спрагу неробства і дозволять виконувати важливі завдання з більшою концентрацією уваги, а значить і з більшою ефективністю.
Відсутність впевненості в собі

Звичайно, ви не повинні бути безмежно самозакоханими, ви повинні просто вірити в себе. Нам часто здається, що ми недостатньо гарні для чогось, що нам не вистачає знань або життєвої енергії. Це змушує нас погоджуватися на будь-яку запропоновану роботу , шукати більш низькі позиції, які не відповідають нашим амбіціям, через що не вдалося отримати жодного задоволення від роботи. Якщо ви самі в себе не вірите, як може роботодавець повірити в вас?

Як виправити: Складіть список ваших навичок і сильних сторін, проаналізуйте його. Також складіть список обов'язків, які ви виконували раніше, запишіть свої захоплення і просто ті речі, в яких ви хороші. Якщо придивитися, то не так вже й мало ви вмієте, правда? Головне не забувайте про це. І не забувайте, що цей список ви можете і повинні розширювати - людина вчиться не тільки в школі та університеті, він вчиться на протяг всього життя. Також цей список дозволить вам впевненіше триматися на співбесідах .
Ігри з вогнем

Друг зазначив вас на компрометуючої фотографії в соціальній мережі? Це весело і забавно, але не дуже підходить, наприклад, відповідальному менеджеру з продажу. Ви це знаєте, але не вживаєте ніяких заходів, вважаючи, що це виключно ваше особисте життя, або що роботодавець просто не буде шукати таку інформацію. Може бути ви праві і жодних негативних наслідків не буде, але як знати напевно? Може, якби ви видалили відмітку з фотографії вам надійшло б десять пропозицій роботи, а не одне. На жаль, соціальні мережі можуть ускладнити процес працевлаштування , але цей пункт не тільки про них. Будь недолік, у якого можуть бути негативні наслідки, але який ви з якоїсь причини не хочете виправити - це гра з вогнем.

Як виправити: Для початку потрібно прийняти те, що деякі ваші дії і бездіяльності можуть мати негативний окрас в очах роботодавця. Не має значення згодні ви з цим чи ні. Якщо ви дійсно хочете отримати роботу, по доведеться зробити крок через себе, хоча б на період пошуку. Навіть найменша деталь може все зіпсувати, а це той час, коли не варто ризикувати. У резюме залишилися неактуальні контакти людей, які можуть вам дати рекомендації? Ви можете сподіватися, що їм ніхто не подзвонить, але а раптом? Навряд чи вам хтось буде довіряти, якщо в трубці замість рекомендацій прозвучить: «Даний номер відключений».

Розставляємо пріоритети для ефективного пошуку роботи

Всі ми хочемо отримувати максимальну віддачу, прикладаючи мінімум зусиль. Також і з пошуком роботи. Витратити якомога менше часу і знайти роботу - те, до чого ми прагнемо. У цьому допоможуть правильно розставлені пріоритети.

У працевлаштування багато різних складових, кожній з яких потрібно приділити увагу і час. Що краще: попрацювати ще над резюме, скласти список цікавих вам компаній, визначити свої слабкі сторони і постаратися їх підтягнути, підготувати відповіді до поширених питань на співбесідах, зробити якісну самопрезентацію або приділити час іншому безлічі справ і нюансів? А що, якщо часу зовсім мало? сайт підготував 4 найпріоритетніших заняття, які найменше варто ігнорувати під час пошуку роботи.
Планування співбесід

Ви повинні ретельно планувати всі свої зустрічі з роботодавцями. Чим швидше відбудеться зустріч, тим краще. Намагайтеся домовлятися про зустрічі в порядку убування вашого інтересу до компанії. Ініціюйте зустрічі: якщо відчуваєте, що за підсумком телефонної розмови, роботодавець не поспішає кликати вас на співбесіду - запропонуйте це самостійно: «Якщо хочете, я можу прийти завтра на зустріч і ми зможемо обговорити всі питання в більш зручній обстановці, ніж по телефону». Постарайтеся розглядати, як саму мету зустріч з роботодавцем, а не отримання роботи. Адже без співбесіди роботу і не отримати.
Важливість комунікацій

У період пошуку роботи ви завжди повинні бути на зв'язку. Ніколи не знаєш, коли надійде важливий дзвінок або електронного листа . Не забувайте регулярно перевіряти пошту, а телефон беріть з собою навіть у ванну. По можливості обмежте в будні дні відвідування місць, де відповісти на телефон не буде можливості, наприклад, кінотеатрів.
Спілкування

Роботу знаходять не тільки за допомогою сайтів з працевлаштування. Мережа особистих контактів - відмінний інструмент. Не варто безвилазно сидіти вдома нескінченно перевіряючи сайти на предмет нових вакансій. Говоріть зі своїми друзями та знайомими, колишніми колегами і навіть колишніми керівниками, нехай вони будуть в курсі, що ви в даний момент шукаєте роботу. Якщо немає можливості з кимось зустрітися або зателефонувати, не забувайте про інтернет і соціальних мережах . Хороші можливості можуть чекати вас там, де ви цього і не очікуєте, це дійсно працює.
Резюме

Не варто думати, що написавши резюме один раз, більше особливо його чіпати вам не доведеться. Резюме - живий організм, який повинен реагувати на ваші цілі і досвід, який повинен підлаштовуватися під вакансії. Витягуючи досвід з пройдених співбесід, ви повинні розуміти, що варто поліпшити в резюме, чому приділити більше уваги, що краще опустити і т. П. Не лінуйтеся аналізувати і мене його, адже саме резюме - квиток на співбесіду, за великим рахунком, це і Тобто ви в очах роботодавця.


Щоб найбільш раціонально і з користю використовувати свій час, ви можете скласти індивідуальний щоденний план для пошуку роботи . І правильно розставивши в ньому пріоритети, безумовно, зробите процес працевлаштування більш результативним.

Як втягнутися в роботу після затяжних вихідних

Всі ми любимо свята. Це відмінна можливість відпочити і набратися сил. Але все хороше рано чи пізно закінчується, і ми знову повертаємося до звичних буднів. А втягнутися в колишній ритм іноді буває дуже непросто.

Перший час після затяжних вихідних може бути дуже важким. Зовсім недавно ви могли дозволити собі повалятися подовше в ліжку, думали виключно про особисті справи, не було необхідності в регулярній перевірці електронної пошти і нескінченних телефонних дзвінках, та й сама атмосфера свят сприяє вивітрюванню з голови робочих питань.

Але от трудові будні повернулися. З усіма своїми проектами, звітами, термінами, листами, дзвінками та іншими супутніми речами. Багато хто прагне відразу налаштуватися на максимальну продуктивність, але це загрожує втратою всього накопиченого за період відпочинку душевного спокою і рівноваги, що може призвести до небажаних помилок і наслідків. Так як же найкраще повернутися до роботи, щоб не було відчуття, що канікули вам лише снилися, а втома не повернулася в двократному розмірі? сайт підготував декілька корисних порад.
Наведіть порядок

Перш за все потрібно згадати, що ви встигли зробити, а що не встигли перед відходом на канікули. Якщо ви вели записи, то зробити це буде на порядок простіше. Після згадайте, що ви ще планували зробити після повернення. Підсумувавши всі свої завершені та незавершені завдання, можна буде сформувати приблизний план дій на найближчі пару тижнів. З кожним днем цей план буде доповнюватися новими пунктами, і в підсумку перетвориться в чіткий список конкретних завдань. Планування допоможе спочатку плавно втягнутися і оцінити поточний стан справ, а чіткий план дій полегшить виконання цих завдань.
Будьте реалістами

Як би вам не хотілося, але у вас навряд чи вийде розібратися з усіма справами відразу. Кинувшись в рабу з головою, ви неодмінно швидко відчуєте себе виснаженим і будете мріяти тільки про нові канікулах. Втома і поганий настрій вам ніяк не допоможуть бути продуктивним.

Склавши план дій, почніть з менш важких завдань, щоб розгойдатися, а складні проекти краще залишити на потім, коли ви вже повністю втягніть в роботу.
Будьте ввічливі і поблажливі

Враховуйте, що ні ви одні намагаєтеся налаштуватися на робочий ритм, але і ваші колеги. Будьте ввічливі і доброзичливі - приємна і спокійна робоча атмосфера всім буде на руку. Діліться враженнями, будуйте і обговорюйте плани. І може працювати стане ще простіше і приємніше, ніж раніше.

Wednesday, December 24, 2014

В якій брехні вас підозрюють роботодавці

Багато інтерв'юери провели не один десяток співбесід, тому вони можуть визначити деякі закономірності і виділити основні моменти в біографіях кандидатів, які найчастіше не зовсім відповідають дійсності.

сайт виділив 5 основних питань, в яких роботодавці підозрюють перебільшення, недомовки і брехня з боку здобувачів. А знаючи в чому вас підозрюють, можна спрацювати на випередження і довести, що це істина.
Освіта

Часто роботодавці з недовірою ставляться до заявленого освітою. Сюди ж відносяться додаткові курси і тренінги , які здобувачі можуть приписати собі. Щоб підвищити довіру роботодавця розкажіть пару моментів, які ви почерпнули з конкретного курсу, уточніть, що дізналися про це або підтвердили свої знання саме там.
Періоди роботи

Здобувачі знають, що компанії не дуже позитивно ставляться до великим перерв у стажі . Тому деякі вирішують трохи прикрасити дати, а роботодавці в свою чергу підозрюють у цьому всіх. Щоб зняти з себе підозри, можете додатково позначити під час інтерв'ю, що у вас навіть не було достатнього часу на відпочинок і довелося відразу переключитися на нові обов'язки, або щось в цьому дусі.
Володіння мовами

Розмовна англійська, французька або інші мови будуть плюсом будь-якому кандидату, навіть якщо їх знання не обов'язково в роботі. І деякі приписують собі ці знання не залежно від їх наявності. Звичайно, якщо іноземна мова необхідна в роботі, то нерозумно про це брехати, а в інших випадках роботодавець все одно поставиться до цього пункту з недовірою. Щоб підтвердити володіння мовою, вкажіть у резюме, які курси ви проходили, або зробіть ще одну версію резюме, наприклад, англійською, щоб розвіяти всі сумніви.
Займані посади

Для додання досвіду більшої релевантності деякі кандидати прикрашають посади, які вони займали до цього. Так системний адміністратор може перетворитися на керівника ІТ відділу, а менеджер з реклами - на провідного маркетолога. Рекомендації з попередніх місць роботи допоможуть переконати потенційного роботодавця у вашій чесності, так само постарайтеся більше розповісти про попередні позиціях і навести приклади, що підтверджують ваші компетенції та обов'язки.
Технічні навички

Це, мабуть, сама підступна брехня, тому що її дуже важко виявити під час співбесіди, що змушує інтерв'юера ще більше вас підозрювати. Не забувайте наводити приклади з досвіду, як ви використовували ті чи інші технічні навички, освоювали комп'ютерні програми та їх нюанси, відвідували курси. Так чи інакше, брехати про навички, які вам треба буде застосовувати в роботі - ризикова затія, адже пояснити наступного роботодавцю короткий період роботи на попередньому місці буде непросто.

Як з користю провести новорічний корпоратив

Всі ми любимо добре відпочити і розважитися. І ось на носі новорічний корпоратив. Але не варто забувати, що це не просто свято, а й можливість налагодити контакти і зміцнити дружні відносини, або навпаки - все зіпсувати.

Згідно з опитуванням , яке проводив сайт, 60% українських працівників позитивно ставляться до корпоративних свят, решта ж - не дуже люблять їх відвідувати. Для тих і для інших сайт підготував рекомендації, які допоможуть провести час з максимальною користю.
Почніть зі стратегії

Звичайно, не варто складати складні військові плани, але небагато часу плануванню приділити слід. Дуже заманливо весь вечір проговорили зі своїми найбільш близькими колегами, але не варто забувати і про інших. Подумайте з ким би вам хотілося налагодити контакт, і на які теми поговорити.
Спілкуйтеся з правильними людьми

Не забудьте завести бесіду зі своїм шефом і іншими впливовими і досвідченими людьми. Підготуйте заздалегідь теми розмови і запитання, які вам давно хотілося поставити. Але тему про підвищення краще не зачіпайте, це не зовсім підходящий випадок.
Відповідний наряд

Веселий краватка або святкові сережки підійдуть для корпоративу, але не варто перегинати палицю. Жінкам потрібно намагатися уникати відвертих суконь, а чоловікам не бути схожим на акторів театру. Все має бути в міру, в тому числі і якщо вечірка намічається тематична.
«+1» - Не завжди доречно

Якщо ви більше націлені на спілкування та налагодження ділових зв'язків, то краще не брати з собою другу половинку. Адже, якщо ви підете парою, то більшу частину часу потрібно буде провести разом. А якщо ви постійно будете зайняті бесідою з колегами або керівництвом, то ваша пара буде змушена нудьгувати на самоті. З боку це буде виглядати не дуже красиво, до того ж вашій половинці це теж не припаде до смаку.
Акуратніше з алкоголем

Не всім приносить задоволення спостерігати і слухати випили. Пити, звичайно, ніхто не забороняє, але тримайте це під контролем, випускайте келих з рук і чергуйте алкогольні напої, наприклад, з соком.
Кажете, але не заговорювати

Дуже заманливо розповісти всім про свої труднощі та здобутки, але не тягніть всю увагу на себе. Ви ж не хочете, щоб вас почали уникати на цьому святі, побоюючись, що ви знову почнете скаржитися або хвалитися.
Знайте, коли потрібно піти

Не варто йти в самому розпалі веселощів, а й затримуватися до ранку теж не слід. Зверніть увагу, коли темп вечірки сповільниться і загальні настрої будуть говорити про її швидке завершення.
Під час і після

Якщо у вас були цікаві бесіди з колегами або керівництвом, не забудьте згадати про них і після свята. Обговоріть пізніше на роботі якісь висновки, нові думки, покажіть людям, що це мало для вас якесь значення.
Гарного свята!

Щоденний розклад для пошуку роботи

Так як пошук роботи - теж робота, зайняті ви повинні бути весь тиждень. А правильне планування і розклад допоможуть нічого не забути і зроблять пошук більш результативним.

сайт підготував розклад на кожен день, щоб ви могли максимально продуктивно проводити час.
Неділя

Традиційно це день відпочинку, але не для амбітних претендентів. Саме в неділю непогано б скласти план дій на тиждень і провести інші підготовчі роботи. Наприклад, перевірте ще раз резюме на помилки, перечитайте супровідний текст, внесіть необхідні правки, відберіть цікавлять вас вакансії на сайтах з працевлаштування. Попереду непростий тиждень.
Понеділок

Багато людей починають робочий тиждень мляво і неохоче. У вас же був відмінний шанс відпочити і виспатися, щоб з самого ранку бути повним сил. У вас вже є хороше резюме , ви підготували супровідний текст і відібрали найцікавіші вакансії - саме час діяти.
Вівторок

Саме час пошукати нові оголошення про вакансії - за понеділок їх повинно було додатися. Також налаштуйте пошукових агентів , які будуть вам надсилати на електронну пошту свіжі вакансії по вашій спеціальності та регіону. Зв'яжіться з компаніями, яким відсилали вчора своє резюме, уточніть чи отримали вони його. Складіть список цікавлять вас компаній, щоб надалі було простіше моніторити вакансії в них.
Середа

Цей день можна присвятити аналізу та самоосвіти. За попередні дні ви напевно бачили чимало вакансій, вимоги у яких були вище, ніж вам би хотілося. Проаналізуйте ці вимоги і подумайте, які знання ви могли б підтягнути. Пошукайте відповідну літературу в інтернеті, можливо у вашому місті буде проходити тренінг по цій темі. І ось вам вже буде, що додатково розповісти на співбесіді, що, безумовно, додасть вам пару балів і дозволить претендувати на більш престижну роботу.
Четвер

Чудовий день, щоб пошукати роботу за допомогою кола знайомих. Ваші родичі напевно вже знають, що ви в пошуках роботи, тому зосередимо увагу на друзях, знайомих і колишніх колег. Здзвонитеся з ними або зв'яжіться через соціальні мережі і розкажіть, що перебуваєте в пошуку. Чим більше людей дізнаються про це, тим вищі ваші шанси на успіх.
П'ятниця

П'ятниця - це не тільки день перед вихідними, а й відповідний час, щоб оцінити все, що ви зробили на цьому тижні. Які компанії вам відповіли, які знайомі обіцяли допомогти - складіть невеликий список, щоб точно знати, кого потурбувати на наступному тижні. Також перевірте свій гардероб, підготуйте речі для майбутніх співбесід , адже ви повинні чудово виглядати, щоб отримати розташування інтерв'юера.
Субота

Цей день можна присвятити відпочинку, адже попереду новий тиждень, і сили вам знадобляться. Також можна зв'язатися з тими людьми, з якими не вийшло поспілкуватися на тижні, прочитати ще пару статей з вашої професійної діяльності та підкоригувати спільний план дій.
Кожен день

На додаток до всіх перерахованих вище завдань варто враховувати і щоденні: регулярна перевірка електронної пошти і відповіді на листи, прийом вхідних дзвінків - телефон повинен бути завжди під рукою, регулярний моніторинг свіжих вакансій. Також будь-який день потрібно планувати з урахуванням того, що вас чекає співбесіда, а може й кілька.


Звичайно, цей список лише приклад того, як ви можете планувати свій день. У кожного розклад буде індивідуальним, але загальні принципи зберігаються. Пам'ятайте, що час - дуже важливий ресурс і розпоряджатися ним потрібно з розумом, і у вас обов'язково все вийде.

Рішення, яке може занапастити пошук роботи

«Я готовий погодитися на будь-яку роботу» - не така вже й рідкісна фраза, на жаль. Чим менше ви вибагливі, тим більше у вас шансів працевлаштуватися. Вірно? Не поспішайте з висновками.

Перш ніж витрачати свій час на пропозиції роботи, які вас не сильно влаштовують, оцініть можливі негативні наслідки такого рішення. сайт підготував 5 причин, чому шукати роботу за принципом «готовий на все» - не найбільш вдала ідея.
Розпач не приваблює роботодавців

Компанії хочуть, щоб співробітники відчували себе комфортно на своїх позиціях. Тільки тоді співробітники будуть добре виконувати свою роботу і будуть допомагати компанії домагатися своїх цілей. Тому, якщо ви готові влаштуватися на якусь роботу від безвиході і готові прийняти всі умови всупереч своїм бажанням і кваліфікації, це не означає, що шансів у вас буде більше. Таким чином роботодавець зможе купити ваш час, але не якість роботи, а йому потрібно саме другий. А дивитися, як співробітник просто приходить на роботу в надії підшукати місце получше , отримуючи хоч якісь гроші, нікому не сподобається.
Невідповідні заявки навряд чи будуть розглянуті

Коли кількість пріоритетніше, ніж якість, підсумковий результат завжди буде страждати. Загальне резюме, яке відповідає роботі на будь-якій посаді, навряд чи приверне роботодавця, так само, як і резюме, яке не відповідає вакансії.

Ваша заявка повинна бути цільовою і відповідати на запитання: «Чому варто найняти саме вас». Роботодавець зверне увагу на релевантний досвід, відповідні навички та стаж, а не на зворотне. Тому ваші старання по розсилці резюме на всі можливі вакансії швидше тільки віднімуть час, ніж принесуть результат. А якщо ви і отримаєте якісь відповіді, то вони вас тільки ще більше розчарують.
Марна трата часу не дає використовувати його з користю

У всіх шукачів є певна кількість часу, який вони витрачають щодня на пошук роботи. І чим більше його витрачати на масову розсилку резюме і ходіння на безперспективні співбесіди, тим менше його залишається на щось корисне.

Підшукайте цікавлять вас компанії, ретельно вивчіть їх пропозиції і вимоги, підтягніть свої слабкі місця, відвідайте пару корисних тренінгів , прочитайте декілька корисних книг, удоскональте своє резюме. Одним словом, проводите час з користю. До того ж це може зіграти вам на руку і в довгостроковій перспективі.
Відсутність впевненості в вас

Не тільки роботодавець буде не впевнений у вас - в тому, що ви впораєтеся з покладеними обов'язками. Пошук роботи за допомогою кола спілкування буває досить ефективним. Але якщо ви скажіть своїм знайомим, що шукаєте «хоч яку-небудь» роботу, як їм рекомендувати вас іншим?
Примарна надія

І нарешті врахуйте, чим більше ви будете витрачати сил на пошуки невідповідною роботи, тим більше вам буде здаватися, що результат ось-ось і дасть про себе знати. Адже, чим більше ми на щось витрачаємо час, тим імовірніше щось отримати взамін. Але це не той випадок. Вас може очікувати марна надія, що не здійсниться і змусить просто опустити руки. Тому краще витрачати час більш раціонально, удосконалюватися і домагатися більш високих цілей.

Топ-6 причин, за якими роботодавці візьмуть вас на роботу

Коли ви шукаєте роботу, то точно знаєте, чого хочете від роботодавця - гідну зарплату, хороший колектив, цікаві завдання. Але чи замислювалися ви, чого хоче роботодавець, розглядаючи кандидатів на посаду?

Під час високої конкуренції на ринку праці важливо знати, що хочуть бачити роботодавці у своїх потенційних співробітників, перед складанням резюме і співбесідою. Якщо ви до кінця не визначите, що необхідно роботодавцю, то і вигідно подати себе буде дуже складно. Крім таких стандартних якостей, як багатозадачність, ініціативність і творче мислення, сайт виділив 6 найбільш вагомих причин, за якими компанії вибирають собі співробітників.
Довгостроковий потенціал

Також як і вам хотілося б працювати в хорошій компанії тривалий термін, так і компанії хотілося б, щоб хороші фахівці не покидали її. Завжди вигідніше мати працівників, які ростуть разом з компанією і відмінно орієнтуються в нюансах її роботи, ніж постійно навчати новачків.

Порада: Дайте зрозуміти роботодавцю, що ви орієнтовані на довгострокові відносини, що ви любите сталість, приведіть наочний приклад.
Здатність взаємодіяти з колегами

Ми витрачаємо на роботі багато часу і сил, а будемо витрачати ще більше, працюючи з колегами, які не вміють трудитися в команді. Всі питання і проблеми вирішуються швидше з розуміючими, надійними, доброзичливими і компетентними людьми.

Порада: Розкажіть роботодавцю, як допомагали свої колегам в якійсь справі, хоча це і не були ваші прямі обов'язки, то як при необхідності працювали понаднормово. На інтерв'ю будьте добрим і чуйним співрозмовником.
Здатність заробляти гроші

Мета будь-якого бізнесу - отримання прибутку. Тому будь-якої компанії потрібні люди, які можуть заробити гроші. Важливо розуміти, що будь-яку роботу можна перевести в купюри.

Порада: Усі роботодавці люблять кількісні показники, вони найкраще характеризують працівників. Саме завдяки конкретним фактам і цифрам ви можете довести результативність своєї роботи, яка порівнянна з вигодою для компанії.
Вражаюче резюме

Резюме - ваша візитна картка, ваша реклама. Завдяки йому роботодавці вирішують запрошувати вас на співбесіду чи ні. Резюме - це також і перше враження, а перше враження не так вже й просто зруйнувати. Тому ваше резюме має бути складено максимально добре.

Порада: Переконайтеся, що хоча б кілька друзів переглянули ваше резюме на предмет помилок, неточностей, стилю викладу. Вивчіть статті та поради щодо складання резюме , це дійсно важливо.
Відповідний досвід роботи

Компаніям більшою мірою потрібні співробітники, у яких є, відповідний посаді, досвід роботи. Це не означає, що не маючи цього досвіду, немає жодних шансів на працевлаштування. Але насамперед роботодавці звернуть увагу на кандидатів, які вже працювали на таких же посадах або в цій же сфері, так як їх навчання займе менше часу.

Порада: Правильно опишіть свій досвід , будьте готові втратити деякі ваші досягнення, які безпосередньо не мають відношення до вакантної посади. Також підтвердити ваш досвід роботи і підсилити його можуть рекомендації з попередніх місць.
Здатність знаходити рішення і виходи із ситуацій

Бізнес - шахівниця, фігури на якій постійно змінюють своє положення. Як тільки якийсь процес налагоджений, і складається враження, що все в порядку, неодмінно хтось зробить хід - відбудуться зміни в економіці, праві, прийдуть нові конкуренти, зміняться умови транспортних перевезень і т. П. Неможливо бути до всього готовими, але можна оперативно знаходити виходи із ситуацій. Такі співробітники завжди в ціні.

Порада: Таких знань не знайти в підручниках. Але їх можна почерпнути з біографій успішних підприємців, з хороших бізнес-блогів, і, звичайно, з особистого досвіду. Більше читайте, моделюйте ситуації і шукайте з них вихід.

Tuesday, December 23, 2014

5 помилок, які здійснюють навіть хороші співробітники

Ви можете бути самим здатним співробітником в компанії, але це не означає, що у вас не може виникнути проблем з кар'єрою. Навіть найрозумніші люди роблять серйозні помилки на роботі.

сайт зібрав 5 помилок, які здійснюють навіть найвідповідальніші і досвідчені професіонали, і які можуть мати негативні наслідки для їхньої кар'єри.
Ви не розумієте, що важливіше для керівництва

Не має значення наскільки ви гарні в якійсь конкретній задачі, якщо пріоритети вашого керівництва лежать в іншій площині. Ви можете відмінно будувати відносини з клієнтами, а вашого боса хвилювати тільки швидкість обробки замовлень. І він буде оцінювати ваше ефективність виключно за цим параметром. Визнання може обійти вас стороною за виконання обов'язків Х, так як начальство цікавить тільки Y.
Ви здаєтеся після першої невдачі

Для просування в кар'єрі постійно доводиться стикатися з новими труднощами, і деякі з них можуть бути досить непростими. І якщо ви звикли, що все у вас виходить легко, несподівані труднощі можуть вибити з колії. Однак, якщо ви вважаєте себе професіоналом, то виробляти нові навички, не здаватися і добиватися результату - строго необхідно.
Ви сприймаєте негативно будь-яку зворотний зв'язок

Коли ви звикли робити якісно свою роботу, важко сприймати негативну оцінку. Але критика не повинна викликати у вас оборонний настрій. Багато задач можна виконувати краще, ніж вам могло здатися. І поганий відгук допоможе вам зрозуміти як це зробити. До того ж, якщо не брати зворотний зв'язок, є вірогідність не отримати її в подальшому, коли вона буде дуже цінною.
Ви недооцінюєте важливість відносин з колегами

Коли ви гарні в своїй справі, може здатися, що тільки це має значення. Але реальність така, що відносини всередині колективу - це теж дуже важливо, і про це не можна забувати. Не обов'язково бути кращим другом для всіх колег, але зацікавленість у їх справах і успіхах створить приємний клімат всередині колективу, а це піде на користь усім.
Ви цінуєте тільки свої заслуги

Навіть, якщо ви поодинці приносите половину прибутку своєї компанії, не варто задирати носа. Ніхто не буде довго терпіти ваше зарозумілість. Це тільки ускладнити всім роботу, в тому числі і вам. Ви можете бути зіркою, але злагоджена робота колективу цінується більше.

Що робити, якщо ви не хочете рекомендувати одного на роботу

Коли справа доходить до роботи, немає нічого важливішого репутації. Але не роботою єдиної - у всіх нас є друзі. Що ж робити, якщо друг просить порекомендувати його вашому керівництву, але ви зовсім не хочете цього робити?

Це дуже делікатна ситуація, особливо, якщо вам важливі дружні відносини і ви знаєте, що рекомендація зсередини - кращий спосіб влаштуватися у вашу компанію. А це кращий спосіб у багатьох випадках, адже кандидатуру вашого товариша як мінімум розглянуть без необхідності пробиватися через десятки інших резюме. Але як вчинити, якщо ви впевнені, що знайомий не впорається з роботою, і це лише негативно позначиться на вашому авторитеті? Але ж і дружбу псувати не можна. сайт пропонує кілька виходів з цієї ситуації.

1. Погодьтеся допомогти, але без зайвого ентузіазму. Але врахуйте, що навіть якщо ви не будете переконувати керівництво і розхвалювати свого друга, є ризик зіпсувати собі репутацію. Його резюме може бути далеко не ідеальним, а на співбесіді він і зовсім провалиться. Тому краще просто запропонувати розглянути його резюме - раптом підійде, але не робити оцінку його компетенцій.

2. Поясніть одному, чому робота йому не підійде. Не вдавайтеся до подробиць роботи та її специфіку, уникайте професійних нюансів і не оцінюйте відповідність досвіду та навичок. Наведіть більш прості аргументи: не зручно добиратися, низька зарплата, погане керівництво, постійні неоплачувані понаднормові і т. П.

3. Придумайте привід. Ви вже рекомендували знайомого і з цього нічого не вийшло? Керівництво не сильно до вас прислухається? Може вільне місце вже збирається зайняти співробітник з іншого відділу? Можна придумати вагомий привід, щоб не засмучувати одного гіркою правдою.

4. Спробуйте перенаправити його ентузіазм. Влаштуйте одному зустріч з одним із співробітників з такими ж або схожими обов'язками, щоб вони більш детально обговорили професійні нюанси. Ваш колега, як наставник, зможе дати йому корисні рекомендації, що варто підтягнути, де пройти стажування і т. П. Це не тільки вбереже вашу дружбу і репутацію на роботі, але і допоможе знайомому вдосконалюватися.

5. Скажіть все, як є. Так, це може бути непросто. Але, можливо, ваша чесність і конструктивна критика дуже допоможуть одному в майбутньому. Насамперед, ви повинні розраховувати саме на це, а не просто намагатися не вдарити в бруд перед керівництвом і колегами.

7 причин, чому ви ніколи не зробите нічого крутого

Стаття підприємця Реймара Тірадо, яка падає вам ляпасів і змусить підбадьоритися.

Я розповім вам про те, чого не вчать. Про те, що змушує вас вийти за межі звичайного існування. Наприклад, переїхати від батьків, кинути роботу, послати все до біса і зробити хоч щось.

Досвід, який ви отримуєте в реальному житті, виходить далеко за рамки нашої освітньої системи. Такі навички ви можете розвинути, тільки якщо по-справжньому знайдете себе. Коли ви поставите все на карту або зіткнетеся з можливістю провалу. Ці вміння з'являться, тільки якщо ви ризикнете всім, щоб зробити щось по-справжньому круте. Ті навички, якими, як вам здавалося, ви вже володієте.

Все, що я хочу сказати: у грі під назвою життя у вас немає ні найменшого шансу. Чому?
Ви мало програвали

Вам комфортно у вашій посередності, ви навіть не хочете намагатися.

Ви віддаєте перевагу говорити про те, що треба б вивчити нову мову, замість того, щоб вчити його. Ви швидше «відсидить», або, може бути, зробите складну роботу завтра. Ви ненавидите свою роботу, але не готові шукати нову.

І поки ви тут сидите склавши руки, і не хочете спробувати, я збираю помилки, відчуваю себе, вивчаю нове.

    Коли я програю, я вчуся і міняю свій шлях так, щоб він завжди вів вперед. Це як процес загартування металів: я проходжу через вогонь і здобуваю форму. Форму меча з найгострішими краями, який розрубає вас на частини, якщо ви не докладете більше зусиль.

Вас хвилює думка оточуючих

І ви підстроюєтеся під нього. Тому що ви боїтеся того, якими побачить світ вас.

Ви так думаєте, тому що судіть інших: нібито й інші люди повинні, в свою чергу, судити вас. Вас більше хвилює те барахло, які у вас є, чим вчинки, які ви вчинили.

Поки ви витрачаєте гроші на нові шмотки, машини, дорогу їжу і вечірки в барах, я цікавлюся собою. І поки ви намагаєтеся підлаштуватися під навколишній світ, я роблю так, щоб світ підлаштовувався під мене.

    Я впевнено відкину всі сумніви і покажу світу справжнього себе. У мене імунітет до ваших думок, я стою в оточенні ідей; поки ви звикається з буденністю, я досліджую надзвичайне.

Ви вважаєте себе розумнішими, ніж ви є насправді

Насправді, ви робили все те ж, що й інші. Ви вчили те ж саме, що і вони, і читали все те ж саме. Але якщо ви вчилися, щоб пройти тести, ви думаєте, що так ви стали розумнішими?

Знання не в тому, чого ти вчишся, а в тому, як ти живеш.

    Якщо буде необхідно, я зможу пройти тести. А чи зможете ви впоратися із завданнями, які переді мною ставить життя? Тести, які оцінюються не за бальною шкалою і не у відсотках, а однією-єдиною оцінкою: виживанням.

Ви не читаєте

Ви читаєте тільки те, що повинні, або зовсім нічого. Ви вважаєте історію нудною, а філософію - тупий. Ви краще подивіться телешоу, ніж відкриєте для себе щось нове, ніж спробуєте вникнути в думки іншої людини в спробах краще зрозуміти навколишній світ.

Ви відмовляєтеся визнавати, що вся сила світу прихована в словах тих, хто жив до нас.

    Все, що вам необхідно, ви можете знайти у величезній кількості книг, які тепер стали доступнішими, ніж будь-коли. Ви і цю статтю не читаєте. Швидше за все, ті, хто її читають, все це і так знають. Можна відвести коня на водопій, але не можна змусити її пити.

Ви не допитливі

Тому що ви дізнаєтеся новини з підконтрольних державі ЗМІ, які їх один у одного копіюють. Тому що ви не берете на себе працю задати собі просте запитання: «а що якщо все це брехня?», І допустити можливість, що так воно і є. Прямий обов'язок мас-медіа: відволікати вас від самого важливого.

У мене є жага знань, незалежно від теми.

Поки ви зайняті тим, що граєте в Angry Birds, я читаю про теорію струн і квантову механіку.

Тому що на свої власні аргументи я буду дивитися з різних точок зору і шукати їх вразливість. Щоб зрозуміти, як ви можете мені заперечити.

    Я зрозумію обидві сторони суперечки, і, якщо я прийму вашу сторону і почну сперечатися за вас, то перемога буде моєю. Навіть якщо я тільки що переміг вас в цьому самому суперечці.

Ви не задаєте питань

Ви не сумніваєтеся в авторитети. І не питаєте самого себе.

Ви не розумієте значення правильно заданого питання, шанобливого незгоди і можливості відстояти свою думку перед тим, хто з вами не згоден. Ви не ставите питаннями з приводу реальності - дуже зайняті виживанням в цій монотонності.

    Потрібно структурувати ваші запитання до цього світу.

Вас дратує правда

Визнайте той факт, що ви насправді нічого не знаєте. Можливо, вас вже бісить ця стаття. Стаття в інтернеті не відшкодує вам час життя, яке ви витратили даремно.

Ви живете, гордо задерши голову, не цікавлячись тим, що відбувається навколо. У блаженному невіданні про реальність, яка знаходиться так близько від вас, що, якщо ви висуне мову, то відчуєте, наскільки «приємна на смак» правда.

    І тоді ви зрозумієте, що єдине, що заважає вам робити по-справжньому круті речі, - це ви самі.


Що далі?

Доведете, що автор неправий або просто закриєте статтю, так і не наважившись щось зробити? Пам'ятайте, що навіть шлях довжиною в тисячу миль починається з одного кроку. Впевнені, що ваше резюме повністю розкриває ваш потенціал і може по-справжньому зацікавити роботодавця? Гарне резюме - перший крок до нової роботи. Проаналізуйте своє резюме прямо зараз , не відкладайте.

Чи має ваше резюме на сайт статус « Професійне »? Якщо ні, то чого ж ви чекаєте ? Дійте, удосконалюйтеся, намагайтеся, не лінуйтеся і у вас обов'язково все вийде. Шлях у тисячу миль не такий і складний, якщо не стояти на місці.

Як повернутися на колишню роботу

У ситуації з поверненням до колишнього роботодавця потрібно бути насамперед чесними з собою.
Обставини догляду

Ймовірність успішного працевлаштування на колишню роботу насамперед залежить від обставин догляду. Якщо відхід був зумовлений яким-небудь конфліктом, були спалені мости, а відносини з колегами або керівництвом залишилися вельми натягнуті, то на благополучний результат краще не розраховувати. Навіть, якщо це було досить давно, і колектив сильно змінився за цей час, питання про звільнення навряд чи вийде уникнути.

Якщо все було не так погано, то цілком можна сподіватися на другий шанс. Потрібно показати себе фахівцем, який знає про способи вирішення специфічних проблем у цій компанії. Розповісти з якими труднощами доводилося тут стикатися, і як вдавалося благополучно з ними впоратися. Акцентуйте увагу не просто на релевантному досвіді в цій сфері, а на досвіді роботи саме в цій компанії.

Спробуйте визначити можливі труднощі в компанії, грунтуючись на минулому досвіді, і запропонуйте варіанти рішень. Якщо у вас залишилися зв'язки, то ними так само можна скористатися.
Майте на увазі

сайт підготував 4 простих ради, якими можна скористатися для успішного повернення.

Час може змінити багато чого. Це завжди варто враховувати. Тому про процеси в компанії на даному етапі її існування ви можете здогадуватися, але не знати напевно. Тому слід акуратніше говорити про проблеми, які ви можете вирішити, адже їх може вже й не бути. Якщо тільки вам не повідомили про них внутрішні джерела.

Будьте готові представити себе, як абсолютно нового співробітника, а не бувалого. Свій досвід та компетенції доведеться доводити, а не сподіватися на минулі заслуги.

Підготуйте хорошу історію. Навіть, якщо багато були б раді знову побачити вас в компанії, це ще нічого не гарантує. Вам все одно потрібно буде переконати роботодавця, що ви краще за всіх підходите на цю позицію. Ніхто не чекає, що цього разу ви залишитеся тут назавжди, але ваша зацікавленість роботою і мотивація не повинні викликати сумнівів.

Не будьте нахабними. Нехай ви дійсно ідеальний кандидат на цю посаду, але надмірна самовпевненість може нашкодити. Залишайтеся доброзичливими і відкритими.

Переконайтеся, що не здійснюєте помилку. Пам'ятайте, чому пішли минулого разу? Впевнені, що хочете повернутися? Складіть список плюсів і мінусів роботи в цій компанії. На співбесіді ви зможете уточнити, що змінилося. Це допоможе прийняти остаточне рішення. Ви повинні мати чіткі уявлення про те, чого хочете досягти там, і впевненість, що у вас є на це шанс.

Вчимося думати, як рекрутер

Хороший спосіб підвищити шанси на працевлаштування - це спробувати стати на місце того, хто бере участь у прийнятті рішень про наймання. На що звертає увагу менеджер з персоналу, про що він думає?

Кожна професія вимагає від нас певних навичок і ми зосереджуємося саме на них. Тому часто бачимо інші професії через призму свого досвіду. Лікар, програміст або юрист знають нюанси своєї роботи, але не роботи рекрутера. Як же бачить нас менеджер з персоналу, і як звернути його увагу саме на вашу кандидатуру за допомогою резюме. Давайте спробуємо коротко розібратися в цьому разом з сайт .
Мало часу, багато кандидатів

У менеджерів з персоналу є свої різні підходи до відбору кандидатів, але можна з упевненістю сказати, що часу на це у всіх не дуже багато. На одну вакансію може прийти велика кількість резюме, а закрити цю вакансію завжди потрібно якомога швидше. Тому рекрутери переглядають резюме досить швидко на першому етапі відбору. Ось чому вам потрібно скласти хороше резюме , яке легко читається і може максимально точно описати вас, як професіонала. Ніхто не буде витрачати час на недбале, заплутане, погано оформлене резюме.
Знайте цільову аудиторію

Менеджери з персоналу зазвичай підбирають кандидатів на різні спеціальності, і не завжди є експертами в якій області. Тому постарайтеся використовувати не тільки професійні терміни, опишіть свій досвід і навички простим мов, але не забувши про ключові слова. Просте перерахування навичок не говорить про те, що ви обов'язково впораєтеся з роботою. Тому не забудьте додати в підтвердження кваліфікації свої досягнення . Після первинного відбору ваше резюме вже побачить відповідний фахівець, який зможе гідно оцінити вас. Або ж вас чекатиме співбесіду, на якому ви зможете повністю розкритися.
Релевантний досвід понад усе

Як ми вже зрозуміли, на прочитання резюме рекрутер витрачає мало часу. Тому не потрібно вказувати в ньому весь свій трудовий досвід, який може тільки заплутати. Менеджер по персоналу шукає конкретну людину, яка зможе виконувати конкретну роботу. Вкажіть досвід роботи , який максимально відповідає посаді і обов'язків, які належить виконувати. Досягнення так само повинні бути зі сфери вашої потенційної роботи. Додаткову інформацію ви завжди зможете надати в усній формі під час інтерв'ю. Там же ви розкриєтеся, як особистість. А резюме - це портрет фахівця, згідно з яким можна визначити впораєтеся ви з роботою, чи ні.

Monday, December 22, 2014

Ми шукаємо просто роботу або щось більше?

Які у вас кар'єрні цілі на цей рік? Багато хто відповість, що просто хочуть знайти або змінити роботу. Але може варто дивитися ширше і намагатися отримати більше?

На роботі ми проводимо більшу частину свого часу. Звичайно, гроші є головним мотиватором, який змушує вставати рано вранці, засиджуватися в офісі допізна і працювати у свята. Але невже це все, чого ми хочемо, і все, чого ми потребуємо? Звичайно, ні. Щоб бути щасливим, людині потрібно набагато більше. Тому роботу потрібно шукати виходячи з цього «більше», щоб не шкодувати про кожен день. сайт підготував основні потреби, які не можна ігнорувати.
Ми хочемо, щоб нас цінували

Цінували за гарну посмішку, а за наші навички та здібності. Нам не цікаво просто заповнювати площу свої тілом. Нам потрібна причина, по якій ми знаходимося на своєму робочому місці, ми хочемо знати, що це комусь потрібно і хтось гідно оцінить безпосередньо наші труди.
Ми хочемо любити свою роботу

Коли грань між роботою і задоволенням розмивається, ми стаємо щасливими. Кожен раз, коли ми улаштовуємося на нову роботу, ми дуже хочемо її полюбити. На жаль, не завжди це виходить, але це не означає, що потрібно змиритися. Потрібно завжди рухатися далі. Якщо гроші для вас - основна мета, то варто враховувати, що домогтися її можна лише досягнувши успіху в своїй роботі, а для цього вона повинна приносити вам задоволення.
Ми хочемо рости і розвиватися

Або хоча б мати таку можливість. Люди не можуть все життя залишатися на одному і тому ж рівні в якійсь справі. Коли ми готуємо собі вечерю, а він виходить не дуже смачним, то наступного разу ми безумовно захочемо приготувати його краще, а в наступний ще краще. Наше внутрішнє бажання вдосконалюватися дуже сильне, і якщо роботодавець не буде його заохочувати або стримувати, то кожен зможе досягти своїх висот. Якщо неможливий зростання в межах однієї компанії, то потрібно виходити за ці межі. А зростання - це не тільки звучні посади. Зростання - це нові навички та вдосконалення наявних, це навчання.
Ми хочемо стабільність

Хитка економічна ситуація в країні прищепила нам страх опинитися за бортом, залишитися без засобів на існування. Ми частіше віддамо перевагу більш низький оклад, в стабільності якого будемо впевнені, ніж кращі умови в молодої компанії. Деякі роботодавці цим активно користуються, і будуть продовжувати користуватися, поки ми будемо йти на поводу. Наш уряд зараз не створює затишне середовище для малого та середнього бізнесу , який може змінити ситуацію. Але важливо розуміти, що стабільність залежить від нас самих. Стабільність залежить від нашого рівня професіоналізму, самосвідомості, впевненості в собі, небайдужості до інших і здатності надати допомогу тому, кому вона потрібна. Стабільність не повинна асоціюватися з невдоволенням від роботи. Вам повинно бути стабільно комфортно.


Не варто ігнорувати те, що живить нас психологічно в нашій роботі. Потрібно прагнути до більшого, не заганяти себе у вузькі рамки і не дозволяти робити це з вами комусь ще.
Женские бюстгальтеры размер стиль чашки Женские ботинки женская обувь высота каблука Женская обувь на каблуках Женские блейзеры и костюмы мода стиль ландшафтний дизайн дерева рослини сад харчування, дієти салат сік сніданок маркетинг ідея товар споживач сільське господарство вирощування тварини корми Краса і здоров'я волосся обличчя шкіра маркетинг клієнт компанії послуги реклама дієти рецепт салат харчування Краса і здоров'я волосся обличчя харчування створення сайту просування управління хостинг створення сайтів інтернет компанії створення сайтів інтернет сайт пам'ятки замок музей палац дачне господарство гриби насіння плоди Будівництво будинків котеджів проекти Охорона безпека ворота двері велотехника велосипед колеса покришки рами Ремонт та облаштування дизайн приміщення Інтернет-маркетинг бізнес сайт любовь к Парижу, отдых в Париже садова техніка газонокосарки мотоблок обладнання персонал резюме робота резюме робота роботодавець Любовь и семья працевлаштування досвід співбесіди Блог о женщинах и мужчинах Меблі та інтер'єр бізнес гроші фінанси автомобіль авто запчастини машини uucraft.ru urkarl.ru urganchshahar.uz uz-gis.in.ua uzb.stv.uz uz-antiterror.uz uzi.kz vareza.biz vakfikebirhaciziyahabibogludernegi.com vashpartner.su